Львівський “Рух” з великим рахунком переміг “Олімпік”, - ВІДЕО

"Рух" святкує перемогу над “Олімпіком”, Фото: ФК "Рух"

У День міста, 6 травня, львівський “Рух” на “Арені Львів” приймав донецький “Олімпік”

Доля зустрічі була вирішена за 23 хвилини першого тайму.

На 4-й хвилині Борячук увірвався з лівого флангу у штрафну та видав у район одинадцятиметровою позначки пас на Притулу, який результативним ударом завершив атаку “жовто-чорних” - 1:0.

А на 17-й хвилині вже сам Борячук ударом головою відправив мʼяч у дев’ятку воріт суперника після навісу Бойчука.

А вже через шість хвилин львівʼяни довели рахунок до розгромного.

Климчук впевнено реалізував пенальті, який сам і заробив.

Рахунок першого тайму зберігся аж до фінального свистка. 3:0 - «Рух» розгромив «Олімпік», та за тур до завершення чемпіонату займає десяту сходинку у турнірній таблиці.

Чемпіонат України. УПЛ. 25 тур. «Рух» (Львів) - «Олімпік» (Донецьк)  3:0 (3:0).

6 травня 2021 року. Львів, «Арена Львів». 1200 глядачів.

Голи: Притула, 4, Борячук, 17, Притула, 23 (пен.).

Попередження: Білий, 70.

«Рух» (Львів): Бандура, Мисик, Гагун, Стаменковіч, Білий, Федорчук (Варфоломєєв, 89), Мартинюк, Притула (Руніч, 75), Бойчук (Карабін, 94), Климчук (Кондраков, 77), Борячук (Кухарук, 75).