Депутати вимагають від Садового припинити прогулювати сесійні засідання

Депутати Львівської міської ради прийняли рішення про закриття пленарного засідання ЛМР, через відсутність на сесії міського голови Львова Андрія Садового. Відповідну заяву, від імені депутатського корпусу зачитав голова фракції ВО «Свобода» Маркіян Лопачак.

«Ми вважаємо неприпустимою ситуацію, коли Андрій Садовий без жодних вагомих підстав залишає пленарні засідання сесії Львівської міської ради. Переконані, що міський голова, як особа, обрана громадою міста, як посадовець, що отримує зарплату коштом платників податків, зобов'язаний брати безпосередню участь у розгляді значимих для міста питань. Таку поведінку міського голови Львова Андрія Садового розцінюємо як прояв відвертої зневаги до громади міста, інтереси якої, власне, і представляє депутатський корпус. Зважаючи на неможливість дієво вирішувати поставлені громадою завдання, ми, депутати Львівської міської ради 6 демократичного скликання, прийняли рішення про закриття пленарного засідання ЛМР», - зазначив Маркіян Лопачак.

За його словами, міський голова зобов’язаний вести пленарне засідання сесії ЛМР, в екстрених випадках ці повноваження переходять до секретаря Львівської міської ради чи головуючого обраного з-поміж депутатського корпусу.

«Тому ми вимагаємо від Андрія Садового припинити ганебну практику ігнорування інтересів громади та на наступному пленарному засіданні надати Раді публічні пояснення, щодо постійних прогулів сесійних засідань», - сказав Маркіян Лопачак.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі