
13:21, 10 квітня 2021 р.
Надійне джерело
У Львові попрощалися із військовослужбовцем, який загинув на Донбасі, - ФОТО
У Львові попрощалися із загиблим військовослужбовцем Ігорем Байталою.
10 квітня у Львові попрощалися із загиблим у зоні проведення операції об’єднаних сил на Донбасі військовослужбовцем 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Ігорем Байталою. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради.
Прощалися із військовослужбовцем у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла. Опісля процесія вирушила до Жидачева, звідки родом Ігор Байтала.
Читайте також: У Львівській ОДА порівняли Зеленського з Байденом: президент США поки відстає, - ФОТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:04
Вчора
Оголошення
13:46, 17 червня
77
23:53, 21 червня
08:53, 15 червня
15:09, 22 червня
4
13:36, 19 червня
1
