• Головна
  • П’яний водій у Львові пред’явив патрульним ковбасну нарізку замість документів
13:15, 6 квітня 2021 р.
Надійне джерело

П’яний водій у Львові пред’явив патрульним ковбасну нарізку замість документів

У Львові 5 квітня патрульні зупинили п’яного водія, який замість документів пред'явив їм ковбасу.

Про курйозну ситуацію повідомили на Facebook-сторінці спільноти "Pitbull Lviv". Своєю чергою у патрульній поліції Львівщини підтвердили цей інцидент, додавши, що водію, який переплутав ковбасну нарізку з посвідченням, 52 роки.

Так, ввечері 5 квітня у оперативному чаті "Pitbull Lviv" повідомили про п'яного водія біля продуктового магазину на вул. Під Голоско. Вже за декілька хвилин його зупинили патрульні. Водій був настільки п'яний, що не зміг знайти документи, а натомість пред'явив патрульним ковбасу, яку щойно купив в магазині.

Нетверезий водій замість посвідчення пред'явив патрульним ковбасну нарізку, Фото: Facebook/Pitbull Lviv

Нетверезий водій замість посвідчення пред'явив патрульним ковбасну нарізку, Фото: Facebook/Pitbull Lviv

"Стан "героя" не дозволив йому пройти огляд - продути "Драгер" він фізично не зміг, а їхати в лікарню відмовився, бо хвилювався заразитись коронавірусом", - мовиться у повідомленні "Pitbull Lviv".

У спільноті додали, що водій таки найшов документи, а от ковбасу, нарізану слайсами, поскладав у гаманець.

Читайте також: 6 квітня Львів та область засипало снігом, - ФОТО, ВІДЕО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#п'яний водій #Львів #патрульна поліція #курйоз
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення