«Рух» програв «Зорі» і залишився на останньому місті в чемпіонаті, - ВІДЕО

Сьогодні, 3 квітня, львівській «Рух» на «Арені Львів» приймав одного із лідерів чемпіонату луганську «Зорю»

Вже на старті матчу «мужики» відрили рахунок. Громов підхопив м’яч біля меж штрафного і виконав філігранний удар у дев’ятку, з яким Бандура не впорався -  0:1.

Через десять хвилин Кондраков, який опинився на ударній позиції в штрафному майданчику міг зрівняти рахунок, не зміг переграти Васіля.

Невдалий початок  не спантеличив «рухівців»:зі штрафного вдало пробив Мартинюк, але Васіль впорався з ударом.

На 47-й хвилині Борячук мав відмінний шанс зрівняти рахунок після ідеального навісу Бойчука справа, але не влучив по м'ячу.

А потім знову забили знову луганці. На 60-й хвилині. Кабаєв рвонув зліва в абсолютно вільний коридор, увійшов в штрафну і, оцінивши ситуацію, виклав м'яч під удар Громову, який точно пробив у дальню дев'ятку - 0:2.

Ї хоч згодом «Зоря» і залишилась у меншості, Іванісеня покинув поле, отримавши другий гірчичник за розмови, але користі львів'яни з цього не мали

Фінальний свисток зафіксував перемогу «Зорі» над «Рухом», яка залишила львівську команду на дні турнірної таблиці.

Нагадаємо, що 2 квітня «Львів» з великим рахунком програв «Дніпру-1».

Чемпіонат України. Favbet ліга. 20 тур. «Рух» (Львів) – «Зоря» (Луганськ)  0:2 (0:1).

3 квітня 2021 року. Львів, «Арена Львів». Без глядачів.

Голи: Громов, 8, 60.

Попередження: Стаменковіч, 4, Зец, 14.

Вилучення: Іванісеня, 82 (друга жовта).

«Рух» (Львів): Бандура, Гагун, Стаменковіч, Зец, Мисик, Мартинюк, Карасюк (Кухарук, 65), Федорчук, Климчук (Борячук, 46), Бойчук (Притула, 65), Кондраков (Кухаревич, 46).