• Головна
  • ДТП на трасі Львів - Шегині: водій мікроавтобуса збив велосипедистку
12:05, 30 березня 2021 р.
Надійне джерело

ДТП на трасі Львів - Шегині: водій мікроавтобуса збив велосипедистку

Внаслідок пригоди на Львівщині загинула місцева мешканка. 

29 березня о 23:10 на автодорозі Львів - Шегині біля села Родатичі трапилася автопригода. Водій мікроавтобуса Мерседес Sprinter, 35-річний мешканець Волинської області, скоїв наїзд на велосипедистку. Про це повідомили у пресслужбі поліції Львівщини

Внаслідок пригоди постраждала 37-річна місцева мешканка. Вона отримала тілесні ушкодження, від яких померла на місці події.

За фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

ДТП на Львівщині, Фото: пресслужби поліції Львівщини

ДТП на Львівщині, Фото: пресслужби поліції Львівщини

Поліція Львівщини закликає водіїв дотримуватися усіх вимог Правил дорожнього руху, не перевищуйте швидкості та стежте за дорогою. До велосипедистів прохання бути уважними на проїзній частині, а у темну пору доби - мати на одязі та на велосипеді світлоповертаючі елементи – так ви краще позначите себе на дорозі. Бережіть життя та здоров’я – свої та інших учасників руху.

Читайте також: Весняний призов-2021 на Львівщині: кого і коли заберуть до армії

Фото на головній: пресслужби поліції Львівщини

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #032.ua #ДТП #Львівщина #новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення