На Львівщині на одну пропозицію роботи претендує 10 безробітних

За статистичними даними, якими володіє обласна служба зайнятості, станом на 01.04.2013 року чисельність безробітних у Львівській області порівняно з початком торішнього квітня зросла на 4,2 тисяч осіб і становила 29 тисяч безробітних. У перші дні квітня на одне вільне робоче місце претендували 10 безробітних.

 У загальному складі домінували жінки (54,1%), молодь віком до 35 років (49,9%), 39,3% становили мешканці сіл. В обсягах пропозиції робочої сили переважали ті, хто звільнився з роботи за згодою сторін (45,9%). Майже кожний п’ятий безробітний раніше працював у переробній промисловості, близько 18% – у галузі оптової та роздрібної торгівлі, понад 6% були зайняті у сільському господарстві.

 Водночас, найбільше вакансій пропонують для робітників, трохи менше – для службовців, решта для для тих, хто не має професії та спеціальної підготовки.

 Упродовж першого кварталу цього року вдалося забезпечити постійним місцем праці 8,6 тисяч краян, роботами тимчасового характеру – 1,4 тисяч, до професійного навчання залучити 3,6 тисяч безробітних.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі