Вперше у Львові – віртуозний концерт для гобоя д’амур

Вперше у Львові Дрезденський гобоїст Крістоф Гербет разом із Молодіжним академічним симфонічним оркестром «INSO-ЛЬВІВ» виконає віртуозний концерт для гобоя д’амур

Завтра, 13 квітня у Львівській обласній філармонії вечір відкриється знаменитим концертом Йоганна Себастьяна Баха для гобоя д'амур і струнного оркестру ля мажор.

Цьому зразковому бароковому твору для гобоя буде протиставлений сучасний концерт для гобоя д'амур і струнних, написаний саксонським композитором Дітером Кемпе. Кемпе написав цей твір у 1997 році на замовлення Крістофа Гербета. Згодом пролунає ще один сучасний концерт для гобоя д'амур, в обробці барокових та джазових елементів. Автором твору є дрезденський джаз-імпровізатор Андреас Скотті Беттчер, який написав цей двохчастинний твір на замовлення Крістофа Гербета. Прем'єра твору відбулася у 2009 році під час Бахівського фестивалю у Харкові. На завершення пролунає урочистий концерт сі-бемоль мажор для трьох гобоїв німецького композитора епохи бароко – Георга Філіпа Телемана. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі