Це є великий сором, що рідний український уряд вже 5-й рік не дає ні копійки, - Василь Косів

За кошти уряду Польщі, Німеччини, Норвегії, Європейської комісії рятуються пам’ятки Львова.

Минулого року на проведення робіт зі збереження історико-культурної спадщини у рамках проекту «Збереження спільної культурної спадщини» Міністерство культури та національної спадщини Польщі інвестувало 3 млн 250 тис. грн.

«Це є великий сором, коли гроші дає уряд Польщі, уряд Німеччини, уряд Норвегії, Європейська комісія, а рідний український уряд вже 5-й рік  не дає ні копійки на відновлення культурної спадщини міста», - зазначив заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів.

Зокрема, за кошти польського міністерства закінчено реставрацію вівтаря «Голгофа», проведено консервацію стінопису Вірменської церкви, відреставровано 6 надгробків на Личаківському цвинтарі, проведено інвентаризацію надгробків на Личаківському цвинтарі, реставрацію вівтаря у Латинській катедрі, другий етап реставрації каплиці на вул.Винниченка,30. Також проведено фотограмметричну інвентаризацію настінних розписів церкви свв.Петра і Павла.

За словами начальника управління охорони історичного середовища ЛМР Лілії Онищенко, роботи у  межах цього проекту продовжаться і  в цьому році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі