• Головна
  • Відгук о Енергії води в Горішніх Плавнях
Новини компаній
15:02, 8 лютого 2021 р.

Відгук о Енергії води в Горішніх Плавнях

Новини компаній

Як відомо, компанія «Енергія Води» є національним виробником насосних станцій №1 в Україні, а також надійним постачальником оригінального насосного обладнання напряму від виробника. Постійним її партнером є німецька компанія ТМ НОМА. Її обладнання добре зарекомендувало себе на об’єктах комунального сервісу в Україні, які співпрацювали з компанією «Енергія Води» з питань встановлення або оновлення обладнання для водопровідно-каналізаційних господарств.

Відгук о Енергії води в Горішніх Плавнях, фото-1

Одним з успішних проектів можна назвати заміну устаткування на вузловій насосній станції в місті Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області. Населення цього міста налічує понад 50 000 жителів, питанням водопостачання та водовідведення яких займається комунальне підприємство «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Горішньоплавнівської міської ради. Саме воно є основним постачальником даної послуги.

За словами Яроша Сергія Михайловича, директора КП «ВУВКГ», кожного дня на вузловій насосній станції міста проводяться регулярні та безперервні роботи з утилізації стічних вод міста. Для уникнення серйозних проблем внаслідок постійного функціонування станції в м. Горішні Плавні керівництво вирішило провести планову заміну обладнання, коли ефективний строк його експлуатації було вичерпано.

Тривалий час на цій станції використовувалось обладнання німецького виробника ТМ НОМА, яке зарекомендувало себе надзвичайно добре. Після аналізу ринку вибір зупинили на компанії «Енергія Води», яка є постачальником насосів цієї фірми в Україну.

Відгук о Енергії води в Горішніх Плавнях, фото-2

«Наша компанія вже тривалий час займається постачанням насосів ТМ НОМА на український ринок та є лідером в даному напрямку. Крім того, шляхом конструктивного діалогу з керівництвом управління водопровідно-каналізаційного господарства у м. Горішні Плавні нами було визначено параметри необхідного насосного устаткування для надання їм відповідного обладнання», - коментує Андрій Андрикевич, засновник та керівник компанії «Енергія Води».

«Енергія Води» відповідно до потужностей Горішньоплавнівської насосної станції надала КП «ВУВКГ» два висококласні сучасні насоси моделі МХ та КХ, які відносяться до енергозберігаючої категорії. Вони були успішно встановлені та не мають на сьогоднішній день альтернативи. Застосування таких насосів не тільки дозволило забезпечити повноцінне та безперервне водовідведення стічних вод в місті, але й стало вигідним з точки зору енергозабезпечення, що позитивно вплинуло на добробут міста.

Таким чином компанія «Енергія Води» розв’язала проблему якісного та надійного водовідведення ще для одного міста в Україні, забезпечивши його надійним та висококласним устаткуванням від перевіреного роками виробника.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...