• Головна
  • Львівські студенти побували на «форумі кар’єри»
09:05, 11 квітня 2013 р.

Львівські студенти побували на «форумі кар’єри»

Вчора, 10 квітня у франковому університеті відбувся «Форум кар’єри», завдяки якому студенти та випускники вишу мали нагоду ближче познайомитися зі специфікою роботи у великих компаніях і дізнатись про актуальні пропозиції на ринку праці.

Директор Львівського міського центру зайнятості  Олег Рісний наголосив, що в умовах сучасного світу ринок праці дійсно став справжнім ринком з усіма його вимогами й особливостями. Відтак, за його словами, працедавець хоче бачити у себе працівника з початковим досвідом роботи та відповідними вміннями.

«Важливість заходу в тому, що студенти мають змогу поспілкуватися із працедавцем, відчути всю конкуренцію ринку, а головне – отримати орієнтири для майбутнього», - зазначив Олег Рісний.

Упродовж дня в Актовій залі представники десяти великих компаній розповідали про їхню історію та умови праці в компаніях. Зокрема всі охочі мали чудову нагоду почути про діяльність і специфіку роботи компаній Nestle, Ernst&Young, KPMG, SoftServe та інших потужних корпорацій.

Загалом участь у форумі взяли 24 компанії, представники яких у фойє Університету запрошували ознайомитися з найновішими вакансіями та вимогами до працівників.

Також у рамках «Форуму кар’єри» відбулися тренінги для розвитку й саморозвитку студентства, надання практичних порад для формування необхідних навичок, консолідації активної і вмотивованої молоді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...