• Головна
  • У Львові найбільше порушень земельного законодавства - в діяльності Львівської міськради
16:34, 10 квітня 2013 р.

У Львові найбільше порушень земельного законодавства - в діяльності Львівської міськради

Цьогоріч на захист інтересів держави у сфері земельних правовідносин органами прокуратури Львова внесено 13 позовів. Судами вже задоволено 9 позовів на загальну суму понад 7 млн. грн. За документами прокурорського реагування у згаданій сфері скасовано 4 незаконних рішення органів місцевого самоврядування, до відповідальності притягнуто 12 посадових осіб.

Такі дані озвучено під час міжвідомчої наради  з питань додержання вимог земельного та природоохоронного законодавства, яку сьогодні проведено прокуратурою Львова.

Участь в обговоренні  проблемних питань взяли представники Львівської міської ради, Держземагентства, екологічної та сільськогосподарської інспекцій.

Зокрема,  на нараді відзначено, що найбільше порушень земельного законодавства допускається органами місцевого самоврядування при наданні ділянок у власність та оренду.

Так, прокурорами встановлено факти, коли орендарі комунальних приміщень, зокрема, закладів освіти, не сплачували земельних податків. При цьому, вказані витрати незаконно покривалися посадовими особами органів освіти та підрозділів ЛМР за рахунок міського бюджету.

Виявлено й випадки незаконного вилучення земель у закладів охорони здоров’я. До прикладу, ЛМР протиправно, без погодження з ЛОДА, вилучено з користування Львівського обласного центру служби крові земельну ділянку на вул. Пекарській. 

Водночас учасниками наради акцентовано увагу на порушеннях при використанні земель природно-заповідного фонду у Львові. Зокрема, відзначено, що міськрадою досі не виведено в натуру межі парків, не виготовлені державні акти на право постійного користування ділянками в їх межах. Такі порушення, допущені ЛМР, створюють передумови для незаконного заволодіння землями згаданої категорії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Курси валют
Валюта
Купівля
Продаж
USD
41,03
41,07
EUR
44,18
44,24
PLN
10,10
10,14
Оголошення
live comments feed...