У Львівському університеті ветмедицини виникає загроза скорочення третини кафедр і факультетів

         Голова Львівської обласної ради Петро Колодій виступив перед студентами та викладачами Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького, які пікетували Львівську облдержадміністрацією, протестуючи проти приєднання університету ветеринарної медицини  до Львівського національного аграрного університету.

         Петро Колодій зазначив, що Львівська обласна рада першою виступила за підтримку вимог студентів та викладачів ветеринарного університету, ухваливши на сесії звернення до уряду з цього питання.

Петро Колодій виступив перед пікетувальниками
Петро Колодій виступив перед пікетувальниками

          "Я зустрічався з колективом ветеринарного університету, аби дізнатися їхню думку – вони категорично проти злиття. Також я зустрічався із обома ректорами цих закладів, після розмови з ними я залишився при своїй думці – таке об’єднання не буде на користь ні викладачам, ні студентам, не послужить ні для науки, ні для виховання кадрів", - зазначив Петро Колодій.

         За словами голови обласної ради, Міністерство промполітики, яке ініціювало таку "оптимізацію", не взяло до уваги, що в університеті ветмедицини виникає загроза скорочення третини кафедр і факультетів, звільнення досвідчених кадрів, втрати матеріально-технічної бази, яку роками тут створювали та розвивали. Він запевнив, що обласна рада і далі наполягатиме на скасуванні рішення про злиття двох університетів – ветеринарного та аграрного.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі