• Головна
  • Галицький район: 10 цікавих проєктів Громадського бюджету 2020 у Львові
14:13, 5 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Галицький район: 10 цікавих проєктів Громадського бюджету 2020 у Львові

Із 1 по 15 листопада у Львові відбудеться уже традиційне голосування за проєкти Громадського бюджету 2020. Львів’яни зможуть обрати кілька проєктів для реалізації у своєму чи інших районах міста. Журналістка 032.ua підготувала добірку найцікавіших пропозицій від мешканців Львова для Галицького району.

Придбання автоматичного біохімічного аналізатора в лабораторію КНП "4МКЛ м.Львова"

Біохімічний аналізатор

Працівники 4-ї комунальної міської лікарні Львова, що на вулиці Фредра, 2, просять для своєї лабораторії автоматичний біохімічний аналізатор. Проєкт №123 дозволить проводити лабораторні дослідження у найкоротші терміни та здійснювати безперервний контроль якості аналізів. Йому можуть застосовувати для аналізу гемоглобіну, глюкози, на виявлення інших субстратів, ферментів, електролітів і ліпідів. Ціна питання - 599 тис. грн.

Благоустрій скверу на Грабовського, 11

Благоустрій на Грабовського

Орест Михайлович із проєктом №154 наголошує на потребі створення комфортного громадського простору поряд із комплексом оборонних споруд “Цитадель” на вулиці Грабовського у Львові. Оскільки поруч є банк, готель та офіси ІТ-компаній, пропонується організувати простір для проведення зустрічей на відкритому повітрі, презентацій чи просто відпочинку у зеленому у сквері. Ціна питання - 599 тис. грн.

Бандури для музичної школи №2

Бандури для музшколи №2 у Львові

Богдан Кунда зареєстрував проєкт №263, який передбачає придбання бандур для Львівської державної музичної школи №2 імені Миколи Колесси, що на вулиці Коперника, 5. Це дозволить навчати дітей гри на народному інструменті й створити ансамбль. Ціна питання - 590 тис. грн. Є також великий проєкт №269 на закупівлю інструментів для музшколи за 2,97 млн грн.

Громадський простір у “Снопківському” парку

Простір у Снопківському парку

Проєкт №210 передбачає облаштування громадського простору у парку “Снопківський” на вулиці Зеленій, 106 у Львові. Йдеться про заміну покриття на доріжках, лавок та сміттєвих урн довкола дитячого майданчика та оновлення освітлення. Ціна питання - 599 тис. грн.

Дорога до скверу скульптур

Дорога до скверу скульптур

Оксана Павлова із проєктом №46 пропонує капітально відремонтувати дорогу до скверу скульптур на вулиці Снопківській, 47 у Львові, біля коледжу імені І. Труша. Сквер скульптур є простором для проведення дозвілля у спокійному середовищі. Ціна питання - 599 тис. грн.

Сад Муз Франка: скульптура+література

Сад муз Франка

Проєкт №216 від директора Дому Франка Богдана Тихолоза передбачає створення на території Музею інноваційного арт-простору. Йдеться про єдиний у Львові сад скульптур, який би став естетичною зоною гостинності, де би поєднували різні види мистецтва та проводили події. 

Закупівля інтерактивного обладнання для медичної реабілітації дітей

Для наймолодших пацієнтів Першої міської поліклініки Львова, що на вулиці Римлянина, 2, просять купити обладнання для медичної реабілітації. Проєкт №241 передбачає покращення надання послуг дітям із неврологічними, поведінковими, ортопедичними порушеннями і хворим, які перенесли інсульт, черепно-мозкові травми, хронічні захворювання опорно-рухового апарату тощо. Ціна питання - 213 тис. грн.

Спортивний простір на Калічій Горі

Спортивний простір на Калічій Горі

Мешканці вулиці Каліча Гора у Львові просять облаштувати місце для занять спортом неподалік від дому. Проєкт №257 передбачає облаштування вуличних тренажерів на Калічій Горі, 11. Ціна питання - 582 тис. грн.

Придбання мобільної рентгенографічної системи в КНП "4МКЛ м.Львова"

Рентгенографічна система

У 4-ту міську клінічну лікарню Львова, що на вулиці Фредра, 2, просять купити рентгенографічну систему. Реалізація проєкту №229 дозволить швидко проводити діагностику, зокрема і у випадках захворювання на коронавірус. Ціна питання - 3 млн грн.

Створення громадського простору між вулицями Кубійовича і Снопківською

Громадський простір між вулицями Кубійовича і Снопківською

Тарас Лисак із проєктом №174 акцентує на проблемі відсутності громадського простору та східців для пішохідного сполучення вулиць Кубійовича і Снопківською. Зараз територія перебуває у вигляді неосвітленого занедбаного ґрунтового схилу, який використовують громадяни для скорочення відстані. Львів’янин пропонує облаштувати пішохідні доріжки, сходи, ліхтарі та лавки у місці для відпочинку. Ціна питання - 590 тис. грн.

Більше проєктів Громадського бюджету 2020 можна знайти ТУТ. Раніше сайт 032.ua розповідав, як проголосувати за проєкт Бюджету участі різними способами.

Читайте також: Залізничний район: 10 цікавих проєктів Громадського бюджету 2020 у Львові

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини Львова #львівські новини #Галицький район #Громадський бюджет #Бюджет участі #проєкти #голосування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...