Помічник

Громадський бюджет Львова: як проголосувати
Комунальний сервіс
4 materials
1

Із 1 до 15 листопада у місті триває голосування за проекти, подані на Громадський бюджет Львова (він же - бюджет участі). Кожен львів’янин має можливість віддати два своїх голоси за один великий (до 3 млн грн) та один малий (до 500 тис. грн) проект, що спрямований на покращення благоустрою міста.

2
Хто має право проголосувати?

Мешканці Львова, яким уже виповнилося 16 років, які працюють, вчаться, народжені або мають житло у місті та можуть показати відповідні документи (паспорт, свідоцтво, студентський, довідку з місця роботи тощо).

3
Як голосувати?

Станом на нині, існує три можливих варіанти, щоби проголосувати за проекти бюджету участі у Львові.

Варіант 1:

Якщо ви львів’янка або львів’янин та маєте банківську картку, можете проголосувати безпосередньо на сайті Громадського бюджету за посиланням: https://lviv.pb.org.ua/ або http://gb.city-adm.lviv.ua/.

Уже на сайті, слід у верхньому правому куті натиснути кнопку “Вхід” та залогінитись через систему Bank ID. Ваші дані будуть заповнені автоматично.

Далі можна обрати кнопку “Переглянути проекти” й проголосувати за той, який найбільше сподобався.

Варіант 2:

Проголосувати можна за подібною системою через додаток “Приват24” або у терміналі самообслуговування “Приватбанк”.

Варіант 3:

Якщо ви не хочете використовувати свої банківські дані для голосування, можна віддати свій голос через Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). Для цього потрібен паспорт та підтверджуючий документ (довідка про навчання або працю у Львові чи свідоцтво про народження тощо).

4
Адреси ЦНАПів у Львові

ЦНАПи розташовані по місту Львову за такими адресами: Площа Ринок,1;  вулиця Левицького, 67; вулиця Виговського, 32; проспект Червоної Калини, 72а; вулиця Хвильового, 14а; вулиця Ген. Чупринки, 85; вулиця Шевченка,374.

Більше про цікаві проекти, які подали львів’яни на Громадський бюджет у 2018 році, можна почитати на сайті 032.ua за посиланням.

Коментарі

Рубрики
Показати
Хочете додати 032.ua на головний екран і бути в курсі новин?