• Головна
  • Львів’янкам розкажуть про «Мистецтво бути жінкою»
17:11, 20 березня 2013 р.

Львів’янкам розкажуть про «Мистецтво бути жінкою»

У Львові стартує нова психологічно-розвиткова школа від САМОПОМОЧІ – «Мистецтво бути жінкою». Жіночність одним дається легко, а іншим, навпаки, доводиться довго і вперто працювати над собою. Підкаже, як жінці реалізувати себе у сім'ї, роботі та просто у житті кваліфікований психолог Вілена Кіт. Реєстрація на проект відкрита з 18 березня, адже Школа стартує вже у квітні.

Школа «Мистецтво бути жінкою» – це тренінгова психологічна програма, розрахована на 6 занять, на яких розглядатимуть психологічні соціальні та ґендерні аспекти жіночності. Школа складатиметься із 6 тренінгів для жінок, які хочуть освоїти мистецтво жіночності. До розгляду та опрацювання візьмуть такі теми, як «Мистецтво бути жінкою», «Як надихнути чоловіка допомогти мені», «Жіноча мудрість: стратегії і ключі до серця чоловіка», «Чоловіки і догляд за дітьми» та інші. Ведуча усіх тренінгів Школи  - Вілена Кіт, кваліфікований психолог  та член Української Спілки Психотерапевтів.

«Основна мета – навчити жінок усвідомлювати свої власні потреби, властивості, можливості та гармоніювати їх з соціальними виконуваними ролями. Що від нас очікує суспільство? Чи насправді це співпадає з нашими природніми потребами? Яка «Я, сучасна жінка»? Ми розглянемо поняття жіночості та жіночності, материнські та жіночі ролі. Торкнемося питання виховання жінкою дитини - зокрема, у випадку матері-одиначки. Розглянемо спілкування з чоловіками – ґендерний аспект. Спробуємо зрозуміти соціальні ролі сучасної жінки, її права та традиційні обов'язки. Та можливо отримаємо відповідь на одвічне запитання: самотність чи самодостатність – як бути щасливою, перебуваючи без чоловіка», - каже Вілена Кіт, психолог.

Гостем школи «Мистецтво бути жінкою» виступить Роман Андрієвський – відомий дитячий психолог. В рамках одного заняття на тему: «Питання батьківства» він поділиться своїм професійним досвідом консультування матерів та досвідом батька.

«Ця школа для жінок, які хочуть краще пізнати себе, стати сильнішими, успішнішими в тому, чим займаються щодня, і врешті-решт навчитися знаходити час для себе. Ця Школа буде корисною для жінок віком 20-45 років, будь-якого соціального статусу», - розповіла Ольга Ткачів, координатор школи «Мистецтво бути жінкою».

Заняття стартують у квітні. Участь – безкоштовна, лише за попередньою реєстрацією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...