• Головна
  • «!Фест» відсудив в ЛМР 11 об’єктів нерухомості. Випадково?
12:51, 14 березня 2013 р.

«!Фест» відсудив в ЛМР 11 об’єктів нерухомості. Випадково?

Львівська міська рада оскаржуватиме рішення господарського суду Львівської області, яким за ТзОВ «Інвестиційні ділові системи» визнано право власності на нежитлові приміщення на вул. Валовій, 20.

Як зазначає начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич, об’єкт на вул. Валовій, 20 не є нерухомим майном, тому визнання на нього права власності як на нерухоме майно суперечить нормам чинного законодавства, інформує прес-служба ЛМР.

«У 2012 році в провадженні господарського суду Львівської області перебувала справа за позовом ТзОВ «Інвестиційні ділові системи» до ТзОВ «МКАР «!Фест» і Львівської міської ради щодо визнання права власності. Абсолютно випадково нам стало відомо про те, що 26 квітня 2012 року відбулося засідання господарського суду Львівської області у цій справі, за результатом якого судом було прийняте рішення. Повістки про виклик на вказане засідання Львівська міська рада не отримувала, як і не отримувала рішення господарського суду Львівської області від 26.04.2012 р. у вказаній справі», – розповіла Гелена Пайонкевич.

З її слів, зазначеним рішенням суду визнано за ТзОВ «Інвестиційні ділові системи» право власності на 11 об’єктів, зокрема будівлі магазинів, автомийок, нежитлові будівлі за різними адресами. Серед цього переліку нежитлових приміщень, на які визнано право власності, є приміщення площею 314,9 кв. м за адресою: м. Львів, вул. Валова, 20.

«Оскільки рішення господарського суду Львівської області прийняте без участі Львівської міської ради, яка не була належним чином залучена до участі у цій справі, ми подамо апеляційну скаргу на вказане рішення до Львівського апеляційного господарського суду, – підкреслила чиновниця. – Як я розумію, це штучно створений спір. Адже об’єкт на вул. Валова, 20 – це літній майданчик, який не є об’єктом нерухомого майна. Тому, визнання судом права власності на нього за ТзОВ «Інвестиційні ділові системи» або ТзОВ «МКАР «!Фест» суперечить нормам чинного законодавства».

Пайонкевич додала: «Слід зазначити, що в 2011 році на виконання рішення господарського суду Львівської області, яке було залишене без змін апеляційною та касаційною інстанціями та набрало законної сили, було проведено демонтаж самочинно здійсненого ТзОВ «МКАР «!Фест» будівництва на вул. Валовій, 20. У будь-якому випадку, будемо знайомитися з матеріалами судової справи, з’ясовувати, чому до нас не надходили повістки про виклик в судове засідання, рішення господарського суду Львівської області».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...