Іменини 22 серпня: кого вітати зі святом та які імена дати немовлятам, - ЛИСТІВКИ

Фото - з відкритого доступу, Маргарита Пашкова
Фото - з відкритого доступу

Щодня День Ангела святкують власники декількох імен. 22 серпня - не виключення. Журналістка 032.ua підготувала список відповідних імен, що допоможуть батькам у виборі, як назвати свою новонароджену дитину цього дня.

Як повідомляє журналістка 032.ua, цього дня іменини святкують люди, які є власниками таких імен:

 • Герман - чоловіче ім'я латинського походження. Походить від латинського Germanus - «єдиноутробний», «близький», «рідний». Це ім'я найчастіше поширювалося у Візантії, а носили його полководці імперії, патріархи та святі.
 • Антон - чоловіче ім'я латинського походження. Слов'янізована форма імені Антоній (Антонін). Походить від назви давньоримського роду Антоніїв (лат. Antonius). За іншою версією, має зв'язок із давньо грецькою мовою, у перекладі озночає - «боротися», «вступати до бою», «готовий до бою».
 • Дмитро - чоловіче ім'я, пов'язане з ім'ям Деметри, богині землі й родючості із давньогрецької міфології. Перекладається приблизно так: «Той, хто належить Деметрі». Слов'янізована форма грецького імені Деметріос.
 • Іван - чоловіче ім'я, що походить від єврейського імені Йоханан. У перекладі з івриту - «Ягве милостивий». Українська форма імені «Іван» запозичена з грецької через церковнослов'янську.
 • Леонтій - чоловіче ім'я, в перекладі з грецької мови означає левиний, від грецького леон — лев.
 • Марія - жіноче ім'я, яке походить від єврейського імені Міріам. Поширене у християнських країнах Європи, Африки та Америки. Потрапило до української мови через грецьку. Станом на 2012 рік шосте найпопулярніше ім'я, яким називали новонароджених дівчаток в Україні.
 • Маркіян - Ім'я Маркіян походить від латинського імені Marcin або Martianus, що означає «той, хто належить Марсу», «присвячений Марсу» Маркіян є одним з декількох імен, які присвячені культу римського бога Марса, до них належать також імена Марко та Мартін.
 • Матвій - це ім'я у перекладі означає "Богом даний". Це значення закріпилося за іменем ще з давніх часів. Матвій дуже рухливий і активний хлопчик, який слухає батьків, бо відчуває їх турботу і любов.
 • Олексій - ім'я походить від давньогрецького слова "алекс", що означає "захищати".
 • Петро - це ім'я походить від давньогрецького слова "Петра", що означає "стрімчак, кам'яна брила".
 • Фотій - це грецьке ім’я, що у перекладі означає «світиться».
 • Юліан - це ім'я латинського походження, що означає "належить до роду Юліїв". Юліан наділений високою самооцінкою, самолюбством і лідерськими якостями, які допомагають йому домагатися свого.
 • Яків - слов'янська форма від давньоєврейського імені Іаков, переклад якого можна розуміти як "другий по народженню".
Листівки до Дня Ангела. Фото - pinterest Листівки до Дня Ангела. Фото - pinterest Листівки до Дня Ангела. Фото - pinterest Листівки до Дня Ангела. Фото - pinterest

Нагадаємо, що нещодавно у Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького своє 110-річчя відсвяткувала зовсім не людина, а… бойківська хата. Зроблена без жодного цвяха та зібрана наче лего, вона передавалася з покоління в покоління лише зятям. Журналістка 032.ua побувала у “Шевченківському гаю” та дізналася про цікаві факти щодо бойківського житла. 

Читайте також: Тренди осені 2020: що вдягнути львів’янам у холодний сезон, - ФОТО

Іменини 22 серпня День Ангела 22 серпня Календар іменин новини Львів новини України
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі