Іменини 21 серпня: кого вітати з Днем Ангела та які імена дати новонародженим, - ЛИСТІВКИ

Фото - з відкритого доступу, Маргарита Пашкова
Фото - з відкритого доступу

День Ангела 21 серпня святкуватимуть власники семи чоловічих імен. Журналістка 032.ua підготувала список відповідних імен, що допоможуть батькам у виборі, як назвати свою новонароджену дитину цього дня.

Як повідомляє журналістка 032.ua, цього дня іменини святкують люди, які є власниками таких імен:

  • Герман - чоловіче ім'я латинського походження. Походить від латинського Germanus - «єдиноутробний», «близький», «рідний». Це ім'я найчастіше поширювалося у Візантії, а носили його полководці імперії, патріархи та святі. 
  • Григорій - християнське чоловіче ім'я. Походить із грецької мови, у перекладі означає «уважний», «зосереджений», «зібраний». До української мови потрапило через старослов'янське посередництво (Григории, Григоріи). 
  • Омелян - християнське чоловіче ім'я. Канонічна церковна форма — Еміліан. У перекладі з грецької означає «Еміліїв», «приналежний Емілію».
  • Леонід - ім'я походить від Леонідас, що утворене із двох слів: "леон" і "ідеа", що означає буквально "син лева".
  • Мирон - чоловіче ім'я грецького походженння. За одним із тлумачень походить від слова миро — запашна олія, яку використовують у християнських церковних обрядах. Буквально: Мирон — той, хто пахне миром. За іншим тлумаченням означає «який плаче».
  • Микола - складається з двох давньогрецьких слів: «nicos» – «переможець, перемога» і «laos» – «народ». Тобто значення імені Микола можна розшифрувати як «переможець народів».
  • Федір -  чоловіче ім'я, що в перекладі з грецької означає «подарований Богом», «Божий дар». Церковна форма імені — Фео́дор.
Листівки до Дня Ангела. Фото - pinterest.com Листівки до Дня Ангела. Фото - pinterest.com Листівки до Дня Ангела. Фото - pinterest.com Листівки до Дня Ангела. Фото - pinterest.com

Нагадаємо, що нещодавно у Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького своє 110-річчя відсвяткувала зовсім не людина, а… бойківська хата. Зроблена без жодного цвяха та зібрана наче лего, вона передавалася з покоління в покоління лише зятям. Журналістка 032.ua побувала у “Шевченківському гаю” та дізналася про цікаві факти щодо бойківського житла.

Читайте також: “Беларусы не церпяць”: мешканка Білорусі у Львові розповіла, якою стала країна за часів Лукашенка

Іменини 21 серпня День Ангела 21 серпня кого вітати з Днем Ангела 21 серпня новини Львів новини України
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі