Фестиваль миттєвого мистецтва у Львові: як це було, - ФОТО

Фотозвіт з Фестивалю миттєвого мистецтва, Євгенія Пласконь
Фотозвіт з Фестивалю миттєвого мистецтва

14 - 16 серпня у Львові в Палаці кульутри імені Гната Хоткевича влаштували Фестиваль миттєвого мистецтва. Подія, присвячена імпровізації за п'ятьма напрямами - театр, танець, музика, література, візуальне мистецтво - стала першим посткарантинним мультижанровим офлайн-фестивалем з імпровізації у Львові. 

Як розповіла у коментарі для 032.ua заступниця директорки Палацу Діана Ігнатенко, фестиваль пройшов так, як і очікували організатори - камерно, щиро та відкрито. "У нас можна було як заглибитись у себе, помедитувати, так і відчути простір, час і людей навколо себе. Нам вдалося в одній події поєднати можливості як для професіоналів, які мали змогу показати свою майстерність не в комерційних цілях, як це зазвичай буває, а задля втілення мистецького задуму. Тим самим, подія дала можливість відвідувачам бути не просто глядачами, а співтворцями того, що відбувалося впродовж трьох днів", - зауважила посадовиця.

Фестиваль миттєвого мистецтва, фотозвіт Палацу Хоткевича. Надала для 032.ua Діана Ігнатенко Фестиваль миттєвого мистецтва, фотозвіт Палацу Хоткевича. Надала для 032.ua Діана Ігнатенко Фестиваль миттєвого мистецтва, фотозвіт Палацу Хоткевича. Надала для 032.ua Діана Ігнатенко Фестиваль миттєвого мистецтва, фотозвіт Палацу Хоткевича. Надала для 032.ua Діана Ігнатенко Фестиваль миттєвого мистецтва, фотозвіт Палацу Хоткевича. Надала для 032.ua Діана Ігнатенко Фестиваль миттєвого мистецтва, фотозвіт Палацу Хоткевича. Надала для 032.ua Діана Ігнатенко Фестиваль миттєвого мистецтва, фотозвіт Палацу Хоткевича. Надала для 032.ua Діана Ігнатенко Фестиваль миттєвого мистецтва, фотозвіт Палацу Хоткевича. Надала для 032.ua Діана Ігнатенко Фестиваль миттєвого мистецтва, фотозвіт Палацу Хоткевича. Надала для 032.ua Діана Ігнатенко Фестиваль миттєвого мистецтва, фотозвіт Палацу Хоткевича. Надала для 032.ua Діана Ігнатенко Фестиваль миттєвого мистецтва, фотозвіт Палацу Хоткевича. Надала для 032.ua Діана Ігнатенко Фестиваль миттєвого мистецтва, фотозвіт Палацу Хоткевича. Надала для 032.ua Діана Ігнатенко Фестиваль миттєвого мистецтва, фотозвіт Палацу Хоткевича. Надала для 032.ua Діана Ігнатенко

На фестивалі кожен міг обрати свій мистецький напрямок: спробувати себе в одному або відразу у п'яти. Потім кожен творив так, як відчував, на сцені Палацу Гната Хоткевича у відповідній мистецькій формі під керуванням митця-професіонала.

"Чи було все так, як ми задумали - ні. Чи сподобався нам результат настільки, щоб планувати подію наступного року - однозначно так! Найголовніше, що ми зрозуміли, що досі імпровізацію асоціюють з аматорством, провінціалізмом та, навіть, легковажністю. У той час як імпровізація - це ледь не найвищий щабель професіоналізму, адже не так важко запам'ятати послідовність дій та слів, однак куди складніше прислухатися до оточуючих і до себе в момент найвищої напруги. Дозволити пробувати, експериментувати, довіряти та комунікувати на сцені та у житті - це завдання ФММ. А чи справились ми з ним, покаже час", - підкреслила Діана Ігнатенко.

Нагадаємо, раніше сайт 032.ua розпитав у співорганізаторки Фестивалю миттєвого мистецтва у Львові про особливості його проведення, а в учасників - про те, чим вони дивуватимуть відвідувачів і чого очікують від події. Пропонуємо прогулятися приміщеннями Палацу Хоткевича у Львові в межах відеоекскурсії.

Усі фото: Дмитро Бондарев

Читайте також: Популярні курорти біля моря в Україні: як доїхати зі Львова та скільки це коштує

новини Львова події фестиваль імпровізація фестиваль миттєвого мистецтва Палац Хоткевича ФММ Діана Ігнатенко культура мистецтво
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі