Іменини 20 серпня: кого вітати з Днем Ангела та які імена дати немовлятам, - ЛИСТІВКИ

Фото - з відкритого доступу, Маргарита Пашкова
Фото - з відкритого доступу

20 серпня День Ангела святкуватимуть власники дев'яти імен. Журналістка 032.ua підготувала список відповідних імен, що допоможуть батькам у виборі, як назвати свою новонароджену дитину цього дня.

Як повідомляє журналістка 032.ua, цього дня іменини святкують люди, які є власниками таких імен:

  • Олександродне з найпопулярніших чоловічих імен. Походить це ім'я із грецької мови: слово «алекс» означає «захисник», а «андрос» – чоловік. Отже, Олександр — той, хто захищає.
  • Олексій - ім'я походить від давньогрецького слова "алекс", що означає "захищати". Це ім'я дасть синові спокійна й тиха жінка.
  • Антон - чоловіче ім'я латинського походження. Слов'янізована форма імені Антоній (Антонін). Походить від назви давньоримського роду Антоніїв (лат. Antonius). За іншою версією, має зв'язок із дав.-гр. αντεω, ανταω («боротися», «вступати до бою», «готовий до бою») — один із особистих епітетів давньогрецького бога рослинності, виноробства та веселощів Діоніса
  • Опанас - чоловіче особове ім'я, за походженням являє собою народну форму канонічного Афанасій[1], яке походить грец. Αθανάσιος, утвореного від αθανασία («безсмертя»).
  • Василь - чоловіче особове ім'я грецького походження від (грец. βασιλιάς), що означає «ца́рський».
  • Дмитро - чоловіче ім'я, пов'язане з ім'ям Деметри, богині землі й родючості із давньогрецької міфології. Перекладається приблизно так: «Той, хто належить Деметрі». Слов'янізована форма грецького імені Деметріос.
  • Іван - чоловіче особове ім'я. Походить від єврейського імені Йоханан (івр. יוֹחָנָן‎, Yôḥanan, «Ягве милостивий»).
  • Михайло -  має єврейське походження. Його буквальний переклад – «хто як Бог» (рівний Богові). А ось у питальній формі це ім'я звучить як «хто подібний до Бога?», що, по суті, означає «ніхто не рівний Богові».
  • Петро - Ім'я походить від давньогрецького слова "Петра", що означає "стрімчак, кам'яна брила".
Листівки до Дня Ангела. Фото - з відкритого доступу Листівки до Дня Ангела. Фото - з відкритого доступу Листівки до Дня Ангела. Фото - з відкритого доступу

Читайте також: “Беларусы не церпяць”: мешканка Білорусі у Львові розповіла, якою стала країна за часів Лукашенка

День ангела 20 серпня Іменини 20 серпня кого вітати з Днем Ангела 20 серпня імена для новонароджених
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі