Іменини 19 серпня: кого вітати з Днем Ангела та імена для новонароджених, - ЛИСТІВКИ

Фото - з відкритого доступу, Маргарита Пашкова
Фото - з відкритого доступу

Щодня День Ангела святкують власники декількох імем. 19 серпня - не виключення. Журналістка 032.ua підготувала список відповідних імен, що допоможуть батькам у виборі, як назвати свою новонароджену дитину цього дня.

Як повідомляє журналістка 032.ua, цього дня іменини святкують люди, які є власниками таких імен:

 • Микита - чоловіче ім'я грецького походження. Через старослов'янське посередництво походить від грец. Νικήτας, утвореного від νικητής — «переможець» (від νίκη — «перемога»).
 • Віктор - чоловіче особове ім'я, яке набуло широкого поширення в епоху зародження християнства. Походить від лат. Victor — «переможець». У давньоримській міфології було епітетом богів Юпітера та Марса.
 • Герман - запозичено з латинської мови ("германус" - рідний, єдиноутробний).
 • Анатолій - має грецьке походження. У давньогрецькій мові існувало слово ἀνατολή (“АНАТОЛІ”), що означало “Схід Сонця”,”Схід”. Утворений від нього прикметник мало форму ἀνατολικός (»анатолікос«) і буквально означало “Східний”. Від прикметника і було утворено ім’я Анатолій, яке означає «східний».
 • Павло - християнське чоловіче ім'я. В Україні походить через церковнослов'янське і грецьке посередництво від давньоримського когномена або від особового імені Paulus («Пауль»), утвореного від лат. paulus («скромний», «малий»). 
 • Василь - чоловіче особове ім'я грецького походження від (грец. βασιλιάς), що означає «ца́рський».
 • Микола - складається з двох давньогрецьких слів: «nicos» – «переможець, перемога» і «laos» – «народ». Тобто значення імені Микола можна розшифрувати як «переможець народів».
 • Костянтин - Прямий переклад і значення імені Костянтин - «твердий», «постійний» або «стійкий». Це чоловіче ім'я є в католицизмі і православ'ї, так що його можна давати при хрещенні хлопчика.
 • Гаврило - У перекладі з давньоєврейського - божественний воїн. У Біблії Гаврило - ангел, що, згідно "Євангелію від Луки", повідомив священикові Захарієві про народження Ісуса.
 • Арсеній - чоловіче особове ім'я грецького походження. Перекладається як «чоловічий», «мужній». Набуло популярності у XX столітті. Ім'я широко поширене в Україні, куди проникло з польської мови, особливо на Сході.
 • Ніна - це жіноче ім'я, з незрозумілою етимологією. Ймовірно, походить від імені Нінос, яке носив міфічний засновник Ніневії і Ассирійської імперії. Покровителька цього імені, Свята Ніна (Ніно), принесла християнство в Грузію. Ім'я Ніна може походити від старого слов'янського слова Ninati, що означає "мрійник" або "мрія".
 • Клавдія - християнське жіноче ім'я. Походить від лат. Claudia — «з роду Клавдіїв».
 • Олександра - у перекладі із грецького означаючого "захисник людей".
 • СерафимаІм’я перебувало в широкому обігу у євреїв, християн, католиків. По-гебрейському слово мало значення від понять «полум’я», «вогонь». Поступово слово стало власним ім’ям Серафим. В імені жінки позначає — «полум’яна».

Листівки з привітанням до Дня Ангела. Фото - з відкритого доступуЛистівки з привітанням до Дня Ангела. Фото - з відкритого доступуЛистівки з привітанням до Дня Ангела. Фото - з відкритого доступу

Читайте також: “Беларусы не церпяць”: мешканка Білорусі у Львові розповіла, якою стала країна за часів Лукашенка

Іменини 19 серпня День ангела 19 серпня кого вітати з Днем Ангела 19 серпня новини Львів новини України
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі