• Головна
  • Школярі Львова за макулатуру можуть отримати подарунки
11:29, 5 березня 2013 р.

Школярі Львова за макулатуру можуть отримати подарунки

У Львові запровадили проект «Збережи природу для своїх дітей». Ідея полягає у зменшенні обсягів утворення побутових відходів та залученні громади міста до практичної діяльності зі збереження природних ресурсів.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Першою акцією проекту «Збережи природу для своїх дітей» є проведення роз’яснювальної роботи серед школярів міста Львова та збір макулатури як прикладу сировини, яку можна переробляти та використовувати повторно. Акція триватиме з 4 березня до 29 квітня 2013 року», – зазначено в повідомленні.

«Розвинуті країни вже давно перейшли до вторинної переробки сировини. Україна та Львів, зокрема, тільки стають на цей шлях. Якщо ми спільними зусиллями переконаємо дітей відповідально ставитися до роздільного збирання побутових відходів, починаючи з малого – з паперу, ми можемо бути певні, що ці навички з дитиною залишаться на все життя. Для заохочення школярів у зборі макулатури, подаруємо найактивнішим школам кожного району цінні подарунки, а кращі класи отримають заохочувальні призи», - повідомили організатори заходу.

Ініціатором даного заходу виступило Громадське об’єднання «Самопоміч» за підтримки управління освіти та управління внутрішньої політики Львівської міської ради.

Акція ініційована у межах загальноміської програми «З нами місто розквітає», яка спрямована на активізацію зусиль мешканців Львова заради спільного блага. У реалізації програми, організатори керуються рекомендаціями аналітичного дослідження «Системи поводження з твердими побутовими відходами в українських містах, роль міського населення в роздільному збиранні сміття та рекомендації для органів місцевого самоврядування», виконаного у межах Проекту ПРООН «Муніципальна програма врядування та сталого розвитку».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...