• Головна
  • “На Бал до Львова” завітали гості з України і з-за кордону(ФОТО)
20:06, 20 лютого 2013 р.

“На Бал до Львова” завітали гості з України і з-за кордону(ФОТО)

 Нещодавно у Львівському будинку вчених відбувся Бал Святого Валентина, який проводився в рамках туристичного проекту “На Бал до Львова” з ініціативи туроператора “Відвідай” та ГО “Підкова” за підтримки Департаменту міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації.Tur - Balnyy Lviv - 01 (2)

 Згідно слів організаторів, ідея проведення Балу Святого Валентина тут, у Львівському краї, не випадкова. Адже саме на Львівщині, у м.Самборі в церкві Різдва Пресвятої Богородиці вже 250 років зберігаються мощі святого Валентина  – покровителя  усіх закоханих. Автентичність реліквії підтверджує документ Папи Римського від 1759 року.

 Як розповів креативний директор Туроператора "Відвідай" Ігор Губіліт, свято вдалося.

Tur - Balnyy Lviv - 04

Tur - Balnyy Lviv - 04

 «Я визначаю це по тому, що люди які йшли з балу, запитували: "А коли ще буде бал?" Крім цього  дзвонять і пишуть подяки.» - каже організатор

Як стало відомо, свято кохання проводилось з метою розвитку бального туризму, відновлення шляхетських традицій відпочинку туристів, гостей та мешканців області, а також формування іміджу Львівщини як бальної столиці України.

Tur - Balnyy Lviv - 02

Tur - Balnyy Lviv - 02

 В балі взяли участь понад 200 гостей, серед яких туристи з Києва, Хмельницька, Тернополя, інших регіонів, а також представник Корпусу Миру  США.

2013.02 - Ptaxy, bal, Sambir 141

 В програмі балу -  танцювальна програма під музику камерного ансамблю, оперні арії та романси, показові танцювальні номери з вальсу, танго, сальси, майстер-класи з вальсу, полонезу і кадрилі, показ колекції весільних суконь, лотерея, ігри, конкурси, розваги.

Tur - Balnyy Lviv - 15

Tur - Balnyy Lviv - 15

 Для учасників балу проводились екскурсії: «Шляхетське казино», «Кавовий Валентин», «Кохання по-львівськи», «До Святого Валентина», «Романтичний Львів», «Львів для закоханих», “Нічна варта Львова”, «Тунель кохання та форт війни», «Золота Підкова Львівщини», «Королівська Жовківщина».

Tur - Balnyy Lviv - 06

Tur - Balnyy Lviv - 06

 «Екскурсія була десь посередині балу. На моє здивування було аж дві групи бажаючих. Наступні рази також будемо робити екскурсії.» - каже Ігор Губіліт

2013.02 - Ptaxy, bal, Sambir 129

  На святі кохання було обрано Короля та Королеву балу, а  переможців в номінаціях «Найтемпераментніша пара», «Найгалантніший кавалер», «Найвишуканіше дама», «Найгарніша сукня».

Tur - Balnyy Lviv - 12

 Організатори сподіваються, що Бал Святого Валентина стане туристичною родзинкою Львівщини  і буде скликати туристів та гостей з усього світу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...