• Головна
  • Львівська митниця «закриває очі» на незаконний ввіз автомобілів
14:03, 16 лютого 2013 р.

Львівська митниця «закриває очі» на незаконний ввіз автомобілів

Прокуратура Львівщини вимагає від керівництва Львівської митниці усунути порушення вимог Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції».

 Зокрема, прокуратурою Львівської області встановлено випадки бездіяльності службових осіб митниці щодо притягнення до адміністративної відповідальності іноземних громадян за перевищення строків тимчасового ввезення транспортних засобів на митну територію України.

Так,  незважаючи на дані про ввезення упродовж 2009-2012 одними і тими ж громадянами Польщі та Німеччини від 10 до 37  транспортних засобів кожним,  та відсутності інформації про факти їх вивезення за межі митної території України, службовими особами митних постів Львівської митниці протоколи про порушення митних правил за чотири останні роки не складались взагалі.

Вперше, такий протокол складено відносно громадянки Польщі лише 25 листопада 2012 року, незважаючи на ввезення останньою впродовж останніх чотирьох років 13  транспортних засобів на митну територію України.

Загалом прокуратурою Львівської області встановлено, що на митниці відсутня інформація про більш ніж 100 транспортних засобів, ввезених іноземними громадянами на територію України без фактичного їх повернення за її межі.

Водночас, вказані прорахунки в діяльності службових осіб митних постів Львівської митниці залишились поза увагою головних інспекторів з питань протидії корупції.

Відтак керівництву Львівської митниці внесено подання, у якому прокуратура області вимагає вжити  вичерпних заходів до усунення виявлених порушень закону та притягнути винних посадових осіб до відповідальності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...