• Головна
  • Через Садового «Євробаскет-2015» у Львові буде зірвано – депутати
11:09, 15 лютого 2013 р.

Через Садового «Євробаскет-2015» у Львові буде зірвано – депутати

Депутати Львівської міськради погрожують скликати позачергову сесію, якщо міський голова Львова Андрій Садовий не продемонструє чіткий план дій з підготовки міста до «Євробаскет-2015». Про це сьогодні під час прес-конференції заявив заступник голови фракції Всеукраїнського об'єднання «Свобода» Любомир Мельничук.

 За його словами, 7 лютого 2013 року за особистої ініціативи львівського міського голови на пленарному засіданні Львівської міськради затверджено ухвалу №2114, згідно з якою комунальному підприємству «Спортресурс» погодили місце розташування земельної ділянки та надали дозвіл на виготовлення проекту землеустрою для відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,7 га по вул. Липова Алея, 5 у постійне користування для будівництва та обслуговування інфраструктури багатофункціонального спортивного комплексу.

Міський голова, наголошуючи на невідкладності розгляду цього питання та прямій залежності між його вирішенням і можливістю проведення у Львові 2015 року Чемпіонату Європи з баскетболу, вніс зазначений проект рішення на розгляд депутатів у переддень пленарного засідання. Необхідність ухвалення цього рішення міський голова також мотивував офіційним листом від баскетбольного клубу "Політехніка Галичина" та ТзОВ "Клуб професійного футболу "Карпати", який особисто продемонстрував на пленарному засіданні Львівської міської ради.

«Зазначимо, що саме таким чином виконавчі органи ЛМР у минулому готували більшість рішень щодо підготовки проведення фінальної частини Євро-2012 року, коли питання не були досконало опрацьовані уповноваженими на це службовцями, не було проведено громадські слухання, зате в останній момент міський голова виносив той чи інший проект ухвали з мотивацією: "якщо депутати зараз за нього не проголосують ? то зірвуть проведення "Євро-2012". У згаданому вище випадку аналогічно відбулось із питанням щодо "Євробаскет-2015".

Наслідком цих маніпулятивних дій львівського міського голови в питанні підготовки до "Євро-2012" стала фактична втрата права власності територіальної громади міста на будівлю футбольної арени, а його дії в інвестиційній та інфраструктурній сфері узагалі знівелювали значення органів місцевого самоврядування у проведенні цього спортивного дійства у Львові», - йдеться у заяві фракції «Свобода» у ЛМР.

 Депутати додають, що сьогодні мер Львова діє за тим же принципом і це загрожує зривом Чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року.

 «Сьогодні наслідком такої методики розробки та ухвалення рішень з боку міського голови стала реальна загроза забудови земельних ділянок із сучасними футбольними полями, на яких тренуються понад 700 дітей шкільного віку, та фактичного зриву проведення у Львові Чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року.

Зважаючи на зазначене, вимагаємо від міського голови невідкладно оприлюднити чіткий план заходів щодо вирішення проблемних питань підготовки міста до проведення Чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року. У разі бездіяльності міського голови у вирішенні цих проблем залишаємо за собою право невідкладно скликати позачергову сесію Львівської міської ради для розгляду ситуації, що склалась у зв'язку із діями виконавчих органів ЛМР щодо підготовки міста до проведення 2015 року Чемпіонату Європи з баскетболу", - заявили депутати.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...