• Головна
  • Компанія «Снєжка-Україна» започаткувала на Львівщині серію майстер-класів з ремонту та оздоблення інтер’єрів
13:41, 14 лютого 2013 р.

Компанія «Снєжка-Україна» започаткувала на Львівщині серію майстер-класів з ремонту та оздоблення інтер’єрів

Компанія «Снєжка-Україна» провела на Львівщині безкоштовні практичні курси, спрямовані на вдосконалення професійних навиків майстрів та  запобігання поширеним помилкам у ремонті. Таким чином, професійні будівельники, студенти спеціалізованих закладів та всі, хто цікавиться ремонтом інтер’єрів, можуть навчитися правильно застосовувати лакофарбові матеріали у фахівців одного з провідних підприємств країни.

Учасниками практичних занять, що відбувалися на базі Новояворівського професійного ліцею і тривали кілька днів, стали найкращі учні цього навчального закладу та незалежні майстри Яворівщини. Навчання поєднувало теоретичну та практичну частини. Представники компанії «Снєжка-Україна» Олег Балаким та Віталій Голубець ознайомили учасників з технічними характеристиками кожного виробу та специфікою його застосування і навчали правильно наносити шпаклівки, ґрунтовки та водоемульсійні фарби. Для практичних занять Новояворівський професійний ліцей надав відповідне приміщення, де учасники працювали з лакофарбовою продукцією та вдосконалювали  свої вміння і майстерність. Таким чином, вони у подальшій роботі зможуть економити час і матеріали. Після курсів усі учасники отримали дипломи про вміння працювати з продукцією ТМ Sniezka.

Юридична компанія  пропонує послугу , а також у прилеглих населених пунктах (Бровари, Бориспіль, Києво-Святошинський район та ін.) Доручивши клопоти зі створення Вашої фірми нашим юристам, Ви можете бути впевнені, що отримаєте саме те, що очікували. Ми швидко і якісно виконаємо всю необхідну роботу з оформлення реєстраційних документів і спілкуванню з чиновниками.

В рамках співпраці з професійно-технічними закладами, яку підприємство розпочало ще минулого року, в лютому 2013 року відбулися також 3 семінари для майбутніх майстрів будівельної галузі.  Майстер-класи відбулися на Львівщині: у смт. Рава-Руська, м. Миколаїв та м. Львів. Учні, викладачі та майстри виробничого навчання дізналися про застосування ТМ Śnieżka і MAGNAT для ремонту та оздоблення інтер’єрів.

Презентації лакофарбової продукції у професійно-технічних навчальних закладах, окрім Львівщини, відбудуться і в інших областях України. Компанія «Снєжка-Україна» активно розвиває напрям підготовки кваліфікованих працівників будівельної галузі та дбає про підвищення професійного рівня майстрів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...