• Головна
  • Власну безгосподарність команда Садового прикриває «Укрпоштою» - депутат
09:56, 5 лютого 2013 р.

Власну безгосподарність команда Садового прикриває «Укрпоштою» - депутат

Публічні заяви чиновників міського голови щодо нібито збитків місту внаслідок звільнення «Укрпошти» від сплати оренди є нічим іншим, як бажанням приховати власну безгосподарність та невмінням залучити інвестиції у місто за рахунок приватних підприємницьких структур. Про це заявив голова постійної комісії депутатської діяльності та законності Львівської міської ради Любомир Мельничук.

 За словами свободівця, проект ухвали про пільги для «Укрпошти» подавали на розгляд міської ради за пропозицією, скріпленою особистим підписом начальника управління комунальної власності Є. Климковича.

 «Ще у вересні 2012 року Львівська дирекція ?Укрпошти? звернулась із проханням щодо продовження пільги зі сплати оренди нежитлових приміщень, які є у її користуванні, на умовах оплати розміром 1 грн. у рік, оскільки сплата розміру оренди на загальних засадах спричинить значні скорочення працівників цього підприємства. Більш того, звільнення від сплати оренди саме цієї бюджетної організації є загальною практикою, ці пільги введені ще з 2010 року. За рішенням комісії з питань підготовки пропозицій для надання в оренду майна територіальної громади м. Львова, абсолютну більшість, у якій складають представники чиновників Садового, проект ухвали про встановлення "Укрпошті" пільгової орендної плати, який завізований особистим підписом Євгена Климковича, подали на розгляд міської ради. Однак після ухвалення рішення абсолютною більшістю від депутатського корпусу міський голова накладає на нього вето, а Євген Климкович публічно розповсюджує відверто неправдиві заяви, які повністю суперечать його підписам під змістом офіційних документів у минулому», - зазначив депутат.

 Любомир Мельничук додав, що заяви керівника департаменту економічної політики Ірини Кулинич та підлеглого їй начальника управління комунальної власності Євгена Климковича про начебто шкоду Львову від пільг для «Укрпошти» є, вочевидь, бажанням приховати власну некомпетентність у питанні залучення інвестицій до бюджету міста.

 «Замість того, аби прозоро проводити приватизацію приміщень у центрі міста та адекватно оцінювати їх вартість, а також займатися налагодженням стратегічної інвестиційної політики міста та намагатися залучити якомога більше коштів в економіку Львова від великого та середнього бізнесу, чиновники Садового бажають все це робити ціною масових скорочень на «Укрпошті», яка сьогодні є в стані далекому від прибутковості. Вочевидь, такі заяви економічного блоку виконавців Садового є всього лиш намаганням відвести увагу громади від власного недолугого господарювання у Львові, поєднаного з прихованими схемами розтрати комунального майна та чиновницькою корупцією в ухваленні управлінських рішень», - підсумував свободівець.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...