• Головна
  • 4 лютого у Львові відкриють відділення контактної променевої терапії
15:22, 1 лютого 2013 р.

4 лютого у Львові відкриють відділення контактної променевої терапії

4 лютого 2012 року у Львівському державному онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центрі відбудеться урочисте відкриття кабінету брахітерапії.

Завдяки співпраці з фондом Ріната Ахметова «Розвиток України» у рамках програми «Рак виліковний», яка спрямована на розвиток онкологічної служби України, у радіологічному корпусі ЛДОРЛДЦ буде встановлено систему контактної променевої терапії хворих на злоякісні новоутвори загальною вартістю 4 млн.225 тис. гривень.

«Спеціалізоване обладнання та інші витратні матеріали придбано за кошти фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» у рамках програми «Рак виліковний», яка спрямована на розвиток онкологічної служби України», – йдеться у повідомленні департаменту охорони здоровя. 

Довідково:

«Брахітерапія» (контактна променева терапія) – сучасний високотехнологічний метод променевого лікування. У світовій практиці боротьби з раком брахітерапія  визнана «золотим стандартом» лікування пухлин порожнинних органів, перш за все, сечостатевої системи, стравоходу, дна порожнини рота, а також інших органів, таких як молочна залоза і, навіть, шкіра. Метод заснований на безпосередньому введенні в уражений раковою пухлиною орган джерела радіоактивного випромінювання.

Система, встановлена У ЛДОРЛДЦ включає 20-ти канальний брахітерапевтичний апарат IBt-Bebig MultiSource, рентген-установку С-арка та плануючу систему з програмним забезпеченням для планування поля опромінення, набір гінекологічних аплікаторів, джерело радіоактивного випромінювання – ізотоп кобальту.

 Програма «Рак виліковний» – перша і єдина в Україні масштабна програма з підтримки державної системи надання допомоги онкологічним хворим. Загальний бюджет програми – 315 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...