• Українська жіноча команда з вільної боротьби стала другою у Європі, а львів’янка - триразовою чемпіонкою
07:11, 16 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Українська борчиня стала триразовою чемпіонкою на змаганнях, які відбувалися в Римі. Золото, до слова, також взяла українка - Аліна Акобія

Про це на своїй сторінці у Facebook пише НОК України. Триразова чемпіонка Юлія Ткач виграла золоту медаль в змаганнях з вільної боротьби на чемпіонаті Європи, який проходить в Римі.

Українка перемогла росіянку Інну Тражукову з рахунком 2:1. яка виступає в категорії до 62 кг у Римі, де й відбулись змагання. Срібну медаль отримала українка Аліна Акобія. Загалом ж, українська жіноча команда вихопила 8 медалей з 10 можливих і стала другою у Європі.

Нагадаємо, що львівський депутат від "Слуги народу" підтримав ідею постачати воду у Крим в ефірі одного з українських телеканалів.