• Головна
  • МОЗ оприлюднило попередні тарифи на медичні послуги у 2020 році
19:03, 29 січня 2020 р.
1
Надійне джерело

МОЗ оприлюднило попередні тарифи на медичні послуги у 2020 році

МОЗ оприлюднило попередні тарифи на медичні послуги у 2020 році

У вівторок, 28 січня, Міністерство охорони здоров'я оприлюднило для громадського обговорення проєкт постанови Кабміну, який визначає тарифи та механізми оплати медичних послуг. 

Зокрема, для екстреної, вторинної, третинної, паліативної медичної допомоги, медичної реабілітації, медичної допомоги дітям до 16 років, також у звʼязку з вагітністю та пологами. Як повідомляє кореспондентка 032.ua, про це стало відомо з проєкту постанови Кабміну про удосконалення реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2020 році. 

Тариф на медичні послуги за обслуговування одного пацієнта, який подав декларацію про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу, становить 600,48 гривень на рік. На медичні послуги з екстреної допомоги тариф встановлюється як глобальна ставка, що розрахована  надати послуги протягом 9 місяців для 100 осіб - 11 661,24 гривень

Тариф на хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій становить 4 563,64 гривень. На медичні послуги з проведення гістероскопії в амбулаторних умовах встановлюється як ставка на медичну послугу, яка становить 1 965,60 грн.

Тариф на медичні послуги з надання медичної допомоги при гострому мозковому інсульті в стаціонарних умовах - 19 332,31 грн, при гострому інфаркті міокарда в стаціонарних умовах - 16 001,43 гривень. 

Тариф на медичні послуги з надання медичної допомоги при пологах становить 8 136,03 гривень. Від 26 087,72 гривень тариф з надання медичної допомоги новонародженим у складних неонатальних випадках, це залежить від складності медичної послуги. 

До тарифів за медичні послуги  не включено вартість лікарських засобів, медичних виробів та витратних матеріалів, які забезпечуються  за рахунок інших програм державного бюджету.

Зазначимо, повний перелік тарифів та принцип розразхування оплати можна дізнатися з проєкту постанови Кабміну

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #032.ua #медичні_послуги #медицина #Львівщина #новини
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
pedrodron
29 січня 2020 р., 21:15
надо будет просчитывать, что дешевле: лечение или похороны
Оголошення
live comments feed...