• Головна
  • Як правильно вибрати металошукач, навіть якщо ви новачок в пошуках скарбів
Новини компаній
15:00, 29 січня 2020 р.

Як правильно вибрати металошукач, навіть якщо ви новачок в пошуках скарбів

Новини компаній

У людей є різні захоплення. Полювання, риболовля, туризм. Не менш захоплюючим є і пошук скарбів. У наш час цінності трапляються не так часто, але заґрунтовної підготовки, все ж трапляються, і це найприємніше, що може принести пошук скарбів. Для підвищення результативності пошуків обов'язково потрібен металошукач.

Як правильно вибрати металошукач, навіть якщо ви новачок в пошуках скарбів, фото-1

За призначеними для користувача критеріями металошукачі можна розділити на три групи:
·пристрій для новачків;
·пристрій базового навички;
·висококваліфіковані пристрої.

За способом передачі і визначення інформації, прилади діляться на аналогові і цифрові.

Висококваліфіковані пристрої, як правило, цифрові, з посиленими схемами обробки сигналу.

Як правильно вибрати металошукач, навіть якщо ви новачок в пошуках скарбів, фото-2

Базові пристрої являють собою полегшену версію висококласних пристроїв. Вони більше налаштовані під людину, яка мало в цьому розбирається.

Як правильно вибрати металошукач, навіть якщо ви новачок в пошуках скарбів, фото-3

Аналогові пристрої не забезпечені сильними приладами, що обробляють сигнал. Вони оснащені декількома регуляторами, які контролюють гучність, якість, відчутність сигналів та інші.

Як правильно вибрати металошукач, навіть якщо ви новачок в пошуках скарбів, фото-4

Цифрові пристрої оснащені чутливими і сильними приладами з тонкими настройками. На них встановлений монітор, який показує:
·обриси сигналу або приблизна форма предмета;
·відстань до предмета;
·габарити предмета.

Для новачків підійде аналоговий металошукач. Для любителів самостійних і глибоких налаштувань-цифровий.

Відмінність бюджетних варіантів від дорогих

Головна відмінність в процесі подачі радіохвиль і способах обробки відповідних сигналів.

Пристрій високої ціни вміє:

·обчислювати класифікацію виявленого металевого предмета з високою часткою ймовірності;

·обчислювати відстань до предмета;

·ігнорувати сигнали, що виходять від мінералів.

Пристрої середнього класу можуть:

·розпізнавати сигнали і ігнорувати сторонні ресурси;

·виключати вплив ґрунту на коректну роботу.

Глибина роботи металошукачів

Невелика монетка впізнається недорогим пристроєм на глибині 10 см, а дорогим — на глибині до півметра. Глибина безпосередньо залежить від діаметра котушки датчика.

Як правильно вибрати металошукач, навіть якщо ви новачок в пошуках скарбів, фото-5

Зовсім дрібні монетки мають більш маленьку глибину впливу на пристрій. Більші предмети розпізнаються датчиком на відстані до метра. Предмети значних розмірів визначаються на відстані до 2,5 метрів пристроями будь-якого класу. На глибині від 4 метрів під землею, жоден датчик вже не здатний нічого виявити. Більшою мірою, на виявлення того чи іншого предмета, впливає удача, ніж клас металошукача.

Різновиди за характеристиками

1. Простий. Вартість до 2 тисяч гривень. Підходять новачкам. Для пошуку використовують до двох частот.

2. Пристрій середнього класу. Вартість до 5 тисяч гривень. Металошукач бу такого типу можна придбати за посиланням https://obyava.ua/ru/hobbi-sport/metalloiskateli в середньому за 2-3 гривень. Підходять для користувачів з достатнім досвідом шукача скарбів. Для пошуку використовує багаточастотне випромінювання, має монітор, що відображає наявність або відсутність предмета на глибині до півтора метрів.

3. Висококласні пристрої. Вартість від 10 тисяч гривень. Підходять для досвідчених користувачів. Мають велику кількість різних налаштувань, використовують багаточастотну гаму хвиль для виявлення предметів. На моніторі показує розмір, вид, структуру і глибину залягання предмета. Працює до двох метрів.

4. Пристрій для виявлення золота. Вартість від 12 тисяч гривень. Висококласні металошукачі, здатні вловити навіть малу частину покладів золота, але схожий сигнал відбивається і від звичайної фольги. Даний тип детектора налаштований в основному на пошук золота, але інші метали він теж здатний визначити з великою точністю.

5. Пристрої для пошуку під водою. Вартість від 12 тисяч гривень. Висококласні пристрої, але без монітора. Мають водонепроникний корпус. Налаштовані на ігнорування перешкод, що викликаються водним середовищем. Даним типом металошукача можна користуватися і на узбережжі.

6. Глибоководні пристрої. Вартість від 15 тисяч гривень. Налаштовані тільки на виявлення великих предметів. Не можуть визначати тип і обсяг об'єкта, виключно їх наявність на глибині до 5,5 метрів.

7. Пристрої високоточного розпізнання об'єкта. Вартість від 8 тисяч гривень. Даний тип здатний визначити місце розташування предмета з точністю до міліметра, але на невеликій глибині, до 5 см.в основному використовуються для пошуків в стінах.

Як вибрати потрібний саме вам металошукач

Для Початок потрібно визначитися, в якій місцевості ви збираєтеся шукати. Чи потрібен вам монітор або достатньо звукових сигналів. Чи важливо знати приблизні обриси предмета і його структуру або досить тільки визначити його місце розташування.

Купуючи металошукач вперше, не вибирайте найдешевший і найдорожчий. Дешевий варіант може розсіяти Ваші надії, в силу того що він має слабкий сигнал. Вибравши відразу висококласний варіант, вам буде досить важко розібратися у всіх функціях і настройках.

Розглянемо конкретні ситуації, для яких вам потрібен металошукач.

1. Якщо потрібно відшукати певний скарб. Для цього насамперед потрібно вивчити достатньо літератури і визначити місце пошуку. Потім для себя потрібно відзначити, яких розмірів скарб і з якого матеріалу. Важливо з'ясувати, хоча б приблизно, глибину, на якій він закопаний. Швидше за все для цих цілей підійде недорогий пристрій для початківців.

2. Якщо ви хочете зайнятися археологією і знайти стародавні монети, вам буде потрібно більш чутливий прилад. Рекомендується цифровий варіант.

3. Якщо ви збираєтеся шукати Загублені ланцюжки, кільця, сережки і т.п. на березі річки або моря, можна взяти недорогий варіант, але обов'язково цифровий. Рекомендується прилад з водонепроникним корпусом.

Озброївшись знаннями з написаного вище, тепер можете з упевненістю купувати свій перший металошукач і відправлятися на пошуки скарбів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#металошукач
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...