Династія рятувальників: 102-річний пожежник помер на Львівщині

У ніч на 22 січня у Трускавці помер уродженець Чернігівщини Павло Корнійович Латиш, який понад 40 років віддав пожежній справі. Цей чоловік брав участь у Другій світовій війні і щойно 25 грудня 2019 йому виповнилось 102 роки.

На Львівщину Павло Латиш переїхав разом із дружиною після демобілізації. А 1941 року пішов воювати на фронт, де отримав орден Богдана Хмельницького III ступеня. Далі, 1949 року, переїхав до Трускавця і працював у пожежній частині. Спершу - начальником караулу й інструктором з профілактики.

Довгих 30 років Павло Латиш очолював пожежний склад рятувальників. При тім, що то були такі часи, коли працювало нормально лише два пожежних автомобілі, а воду доводилось носити у відрах за сто метрів від пожежної частини. Але під керівництвом Павла Олексійович пожежна частина модернізується і навіть переїжджає до кращого приміщення. І так - аж до 1979 року.

102-річний пожежник Павло Латиш

Майже половину свого життя віддав благородній рятувальній справі, вчив та бачив не одне покоління пожежників, і навіть у свої 90 років продовжував працювати. Оскільки сили вже не ті, працював охоронцем котельні біля дому. У 90 років.

Понад те, син Павла Корнійовича також став пожежником. Спершу - у Трускавці, там же, де працював батько, а потім - у Львів переїхав. Донька ж Майя 13 років працювала диспетчеркою.

Поховають Павла Корнійовича 24 січня у Трускавціцеремоніяпрощання почнеться о 13:00.

102-річний пожежник Павло Латиш

Нагадаємо, що за останніми даними перепису, понад 37 мільйонів людей живуть в Україні. І дванадцята частина - на самій тільки Львівщині.

Джерело інформації: Трускавецька міська рада

032.ua Львів новини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
10 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі