Як оцінюють львів'яни якість транспорту в місті, - РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ

Сьогодні, 24 січня, аналітичний центр "Інститут міста" опублікував результати опитування, як оцінюють львів'яни якість транспорту та мобільності у місті. 

Дані дослідження з'явилися на Facebook-сторінці аналітичного центру. Згідно з опитуванням, сфера транспорту потребує якісного покращення, натомість, в порівнянні з 2018 роком, показники покращились на 5-8%. Сервіс з перевезення у транспорті Львова оцінють на 3,21 бали із 5 можливих, а транспортну інфраструктуру - 3,01.

Жителі відзначили покращення велоструктури у Львові з 2013 року, показник зріс з 1,84 до 3,19 із 5 можливих балів. Натомість, опитуваних турбує питання зберігання велосипеду на парковках, яке оцінили у 2, 64 бали та достатня кількість станцій для велопрокату - 2,81 із 5 можливих.  

На думку львів'ян, найбільша проблема громадського транспорту  -  інклюзивність, адже рухомий склад не пристосований до потреб людей з фізичними порушеннями, трамвай оцінили у 2,48, тролейбус - 2,51, маршрутний транспортний засіб - 2,17 із 5. 

Мешканці, які пересуваються пішки, найбільше задоволені якістю світлофорів - 3,78, наявністю наземних пішохідних переходів - 3,68, якістю пішохідних зон - 3,28, але зазначають, що потребуває  покращення стан підземних пішохідних переходів - 2,70.

Щодо безпечності пересування містом, за результатими опитування, найбільш захищено почувають себе люди пересуваючись пішки - 3,83 із 5 можливих, також трамваєм - 3,71, а найменш безпечно - маршрутним засобом - 2,76. 

Нагадаємо, раніше кореспондент 032.ua публікував результати опитування, чи задоволені львів'яни своїм дозвіллям.

Джерело інформації: Facebook-сторінка "Інституту міста"

Львів 032.ua якість_життя_у_Львові транспорт велодоріжка новини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі