• Головна
  • Як швидко і якісно вивчити англійську мову
Новини компаній
11:00, 10 січня 2020 р.

Як швидко і якісно вивчити англійську мову

Новини компаній
 Як швидко і якісно вивчити англійську мову

Англійська мова є міжнародною, що спонукає до її вивчення майже кожного, хто прагне залишатись сучасною людиною. Більшість професій вимагає знання англійської мови, вона є необхідною для виїзду закордон. Виникають питання – яким саме чином краще вивчати мову? Чи можна отримати бажаний результат, навчаючись на курсах англійської мови?

Існує багато різних способів вивчення англійської мови: 

  • Самостійне вивчення, недоліком якого є те, що немає кому перевірити пройдений матеріал, пояснити незрозуміле правило та його практичне застосування.

  • Індивідуальні заняття з репетитором, недоліком яких рано чи пізно стає брак практичного застування отриманих знань та спілкування.

  • Групові заняття, недоліком яких може бути недостатня увага кожному через великі групи (більше 8 осіб) та брак розмовних практик, якщо навчання проводиться за традиційними методиками.

На жаль, всі ці способи мають спільний недолік – брак усного опрацювання пройденого матеріалу. А це є одним з найважливіших аспектів вивчення англійської мови. Саме тому великої популярності набуває спосіб, орієнтований насамперед на розвиток усного мовлення – так званий комунікативний підхід, який на відміну від традиційних, не має рівнів. 

Комунікативний підхід передбачає постійне залучення слухачів до спілкування, при якому виробляються і удосконалюються розмовні навички, розширюється та активізується словниковий запас, покращується сприйняття мови на слух. Паралельно з цим відбувається усне опрацювання та засвоєння граматики. Ви не просто вивчаєте мову, ви поступово починаєте нею володіти.

Як і за традиційним підходом, за комунікативною методикою передбачено програми для різного рівня знань мови. Але, на відміну від традиційних методик, одного курсу навчання за комунікативною методикою є достатньо, щоб придбати всі знання і навички, необхідні саме для усної мови. Удосконалити вже наявні розмовні навички можна за допомогою різноманітних тренінгів спілкування. 

Комунікативний підхід вимагає від викладачів вищої профільної освіти, досвіду роботи в групах та проходження тренінгів викладання англійської за комунікативною методикою.

Комунікативна методика є найефективнішою в групах від 4 до 8 осіб, оскільки понад 60% від загального часу занять займає саме розмовна практика. З перших занять навіть новачки у вивченні мови починають говорити англійською, а за місяць навчання вони вже здатні висловлюватися простими реченнями на деякі побутові теми.

Зауважимо, що не всі мовні курси, які позиціонують себе, як комунікативні, насправді є такими. 

Основні ознаки того, що навчання відбувається не за комунікативним підходом: 

  • програма одного курсу, який називається рівнем, не включає всю базову граматику, а лише декілька граматичних конструкцій, тому повний курс складається з декількох рівнів;

  • на заняттях менше часу приділяється усному опрацюванню і більше письмовим вправам;

  • групи більше 8 осіб.

Зараз великим попитом користуються курси англійської мови у Львові Step UP, які вже десятий рік навчають саме за комунікативною методикою. Як показує статистика, біля 90% випускників цих курсів з легкістю проходять усні співбесіди. Тому якщо прагнете навчитись розмовляти англійською – варто звернутись саме в Центр Розмовної Англійської Step UP.

Центр Розмовної Англійської Step UP

Адреса: Львів, вул. Шпитальна 9 (біля ТЦ "Магнус"), офіс 5а

Телефони: 093-143-7760, 067-45-107-23 (viber)

Ссылки: 

сайт  https://www.stepup.com.ua/ 

FB https://www.facebook.com/StepUP.english/

Google https://g.page/EnglishCoursesLviv/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...