У виправній колонії жінки стали волонтерами

18 січня 2013 в Приазовській виправній колонії № 107 відбулося вручення сертифікатів жінкам-волонтерам, які пройшли піврічний курс навчання.

Школа волонтерів організовано Благодійною організацією «Клуб« Майбутнє »та функціонує в рамках проекту « Майбутнє повинне бути у кожного 2012 » за фінансової підтримки ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ ».

     Найефективнішим способом профілактики ВІЛ вважається передача інформації з рук в руки, адже відомості, отримані від близьких значущих людей (наприклад, родичів і друзів) викликає більше довіри, ніж те, що ми почули в кабінеті нехай кваліфікованого, але незнайомого нам лікаря, психолога, соцпрацівника.

Просвітницьку роботу у всіх прошарках суспільства ведуть волонтери, діяльність яких ніяк не пов'язана з наявністю або відсутністю у них в крові вірусу.

     Небайдужі жіночі серця є і у виправній колонії № 107. Тут жінки неупереджено і без відрази спілкуються з тими, хто є носіями вірусу і не приховує цього, не цураються їх, приймаючи людей не за ознакою стану здоров'я та імунітету, а тільки за їх сильні сторони, за гідні особистісні якості.

Тут прекрасно знають, що на відміну від туберкульозу або тих же респіраторних вірусів, ВІЛ передається строго трьома способами - через кров, статевим шляхом і - іноді - від матері дитині.

     Можна сказати, що саме засуджені жінки і саме в умовах позбавлення волі змогли перебороти в собі страхи, нав'язані суспільством, у відношенні «позитивних».

 У нашій першій групі Школи волонтерів виявилися саме ті, хто завжди цікавився питаннями здоров'я, рівноправності і здорового суспільства. Під час бесід і тренінгів, що входять до складу навчальних модулів, всі показали високий рівень знань, з легкістю поглибили їх і з цікавістю засвоїли ту інформацію, якою часто нехтують люди на волі, які вважають, що ВІЛ - це чия завгодно, тільки не наша проблема.

Після навчання кожна з десяти жінок-волонтерів зможе при необхідності розмовляти з людиною, яка звернеться до них за порадою, допоможе іншим дізнатися, що означає «позитивний» або «негативний» результат тесту на ВІЛ, підкаже, як вберегтися від цього захворювання.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі