Заборона продажу алкоголю у нічний час зменшила рівень злочинності у Львові

Вже більше двох років у Львові діє заборона продажу алкоголю після 22:00 год. Відповідну ухвалу міська рада прийняла ще у грудні 2010 року. За цей час кількість злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння зменшилась на 15%, а досвід Львова почали застосовувати й інші обласні центри. 

«Львів як найбільше україномовне місто світу завжди повинен показувати приклад здорового способу життя, приклад культурної столиці Західної України. Рейди, які ми проводимо разом з правоохоронними органами та районними адміністраціями, все ж виявляють підприємців, які порушують нормативно-правовий акт міської ради. Ми вимушені складати протоколи і накладати штрафні санкції на суб’єкти господарювання. Таких штрафів було на 174 тис грн. Сума одного штрафу може сягати до 1700 грн.

Позитивним є те, що кількість злочинів, скоєних в стані алкогольного сп’яніння, у місті Львові зменшилась протягом року на 15%. Також зі Львова беруть приклад, і у Харківській міській раді теж готуються прийняти обмеження щодо продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв. Зараз народні депутати також почали говорити про обмеження продажу алкоголю.

У випадку продажу алкоголю неповнолітній особі, відповідні органи анульовують ліцензію, проте є неврегульоване законодавство в тій частині, що через деякий час ті ліцензії відновлюються. Тому міська рада Львова буде виступати із ініціативою внесення змін в законодавчі акти України. Ми вважаємо, що це буде цілком правильно, тому що ми повинні показувати приклад здорового способу життя. Також нас до цього зобов’язує сумна статистика – Україна майже на першому місці за дитячим алкоголізмом», - зазначила Ірина Кулинич, директор департаменту економічної політики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі