Бюджет розвитку буде збалансований і реалістичний, - Садовий

Як зазначив вчора міський голова Львова Андрій Садовий, на найближче засідання сесії міської ради буде виноситись питання про бюджет розвитку Львова 2013 року. У цьому бюджеті будуть також передбачатись кошти на проекти, на які наприкінці 2012 року казначейство не виконало платіжні доручення мерії при наявності коштів на рахунках.

«Не вдалося наприкінці минулого року профінансувати усі проекти. Багато коштів повернулось, сьогодні вони знаходяться на рахунках міста. Мова, в першу чергу, про кошти бюджету розвитку. Витрачати ці кошти ми зможемо, коли буде заново проголосований бюджет. На сьогоднішній день захищені статті видатків казначейством проплачуються, зауважень нема», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

За інформацією департаменту фінансової політики, заборгованість (загальний фонд) станом на 29 грудня 2012 року з вини казначейства становила 10402209,32 грн. Сума коштів, які профінансовані у 2012 році та не проведені органами державної казначейської служби за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету, становила 11155403,02 грн.

Як додав міський голова Львова, бюджет розвитку міста на 2013 рік планують розглядати на найближчому засідання сесії міської ради.

«Бюджет розвитку буде збалансований і реалістичний. Будемо включати на фінансування ті об’єкти, які гарантовано будуть зроблені цього року. Борги, які у нас виникли через неякісну роботу казначейства, будуть оплачені. Підрядники отримають кошти за роботи, які були виконані», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі