
18:58, 25 грудня 2012 р.
У Львівській обласній раді відбудеться нагородження переможців обласного конкурсу «Четверта влада»
Завтра 26 грудня, о 16.00, в малій сесійній залі Львівської обласної ради відбудеться нагородження переможців обласного конкурсу «Четверта влада».
На початку року конкурс оголошено серед засобів масової інформації комунальної власності Львівщини у чотирьох номінаціях:
- Найкраща районна газета;
- Найкраща міська газета;
- Найкраща районна (міська) телерадіокомпанія області;
- Найбільш резонансний, соціально важливий цикл публікацій (програм) у ЗМІ з питань діяльності місцевого самоврядування та розвитку територіальних громад.
«Завтра в урочистій атмосфері буде нагороджено переможців конкурсу дипломами та грошовими преміями, а також усім редакціям буде подаровано технічні засоби згідно відповідної Програми підтримки комунальних ЗМІ.» -кажуть у Львівській обласній раді
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:53, Сьогодні
19
20:48, 21 липня
7
18:11, 21 липня
4
18:37, 21 липня
2
