Хто представляє Львівщину у Верховній Раді: народні депутати Зеленського

Нещодавно успішно відбулося перше засідання парламенту 9-го скликання, на чолі з президентом Володимиром Зеленським. Новообрані нардепи встигли визначитися з головами фракцій, очільниками уряду та новими міністрами. Серед іншого - у народних депутатів обмежили недоторканність.

Хоч вибори проходили в Україні за мажоритарно-пропорційною системою, до останнього не було відомо повного складу парламенту, який тепер складається не з 450, а з 423 осіб, яких ЦВК визнала обраними. Кореспондент пропонує дізнатися більше про тих, хто представлятиме Львівську область найближчі 5 років у Верховній Раді.

“Слуга народу”

Фракція політичної партії президента - “Слуга народу” налічує 252 нардепів. Серед них з Львівської області - 11 осіб. Окрім цього, до складу фракції увійшов уродженець російського міста Сочі - Давид Арахамія, Челябінської області в РФ - Микола Галушко, Москви - Людмила Буймістер і Дмитро Наталуха, Ухти - Олексій Жмеренецький, Санкт-Петербургу - Сергій Іонушас, Боровичів - Олександр Кузнєцов, Новосибірська - Неллі Яковлєва, уродженець Литви - Андрій Боблях, білоруського Могильова - Максим Заремський та Бродока - Олена Лис, польського Леґніца - Ігор Копитін, німецького Веймара - Артем Ковальов, а також уродженці Казахстану - Вікторія Вагнєр і Максим Зуєв, Галина Третьякова, та Киргизстану - Олена Хоменко.

Верещук Ірина Андріївна

Обиралась по Загальнодержавному багатомандатному округу від партії “Слуга народу” під №29. Народилась 30 листопада 1979 року, має вищу освіту, зараз проживає у Києві та зазначається президентом ГО “Міжнародний центр балтійсько-чорноморських досліджень та консенсусних практик. Центр політичного діалогу", безпартійна. Родом з міста Рава-Руська на Львівщині, де з 2010 по 2015 рік була міським головою.

Заблоцький Мар'ян Богданович

Під №82 від “Слуги Народу” по Загальнодержавному багатомандатному округу пройшов уродженець Львова - Мар’ян Заблоцький. Народився 21 вересня 1985 року, за освітою - економіст, голова правління в “Українській аграрній асоціації”, безпартійний, зараз живе у Києві. Його також знають як голову ГО “Українське товариство економічних свобод” (УТЕС) і голову ГО “Центр ефективного законодавства”. Раніше працював у ТОВ «КУА «Оптіма-капітал», АТ «Ерсте Банк», упродовж 2016 - 2017 років був консультантом проекту Делегації ЄС в частині законодавства в АПК.

Камельчук Юрій Олександрович

Обраний по 124 округу Львівської області. Народився 12 лютого 1980 року у Львові, проживає у Червонограді, де й балотувався в нардепи. Має вищу освіту, ФОП, безпартійний. Закінчив журфак Львівського національного університету імені Івана Франка, засновник бізнес-спільноти Ukrainian Business Community, Платформи розвитку бізнесу «Бізнес Актив» та Cardinal University.

Копанчук Олена Євгенівна

По округу №189 у Хмельницькій області пройшла кандидатка від “Слуги народу” - Олена Копанчук, уродженка міста Львова (1 листопада 1978 року). Має вищу освіту, адвокат у адвокатському об’єднанні “Копанчук та Партнери”, безпартійна, зараз живе в Хмельницькому. Навчалася у Львівській школі №96, Подільському державному аграрно-технічному університеті у м. Кам'янці-Подільському та на юрфаці ЛНУ імені Івана Франка. У різний час працювала на: ПП"Вайн", ТОВ «Іскра», ТОВ «Прем'єрбудсервіс», АБ “Укоопспілка”, ЗАТ «Автопідприємство 2261», зареєстрована як ФОП.

Мокан Василь Іванович

Пройшов по Загальнодержавному багатомандатному округу від партії “Слуга народу” під №103. Родом зі Львова, народився 19 квітня 1985 року, закінчив філософський факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю “Політологія”. Мокан є співзасновником і заступником директора консалтингової компанії Ukrainian Politconsulting Group. У 2015 році був кандидатом у депутати Київської облради від БПП; помічником-консультантом народного депутата України Артура Палатного. Проживає в селі Крушинка Васильківського району Київської області.

Петруняк Євген Васильович

На фото - праворуч

Обраний по Загальнодержавному багатомандатному округу від партії “Слуга народу” під №90. Родом зі Львова, народився 24 липня 1977 року. Має вищу освіту, за фахом - адвокат, безпартійний. Закінчив юридичний факультет ЛНУ ім. І. Франка; очолює Адвокатську компанію ПП “Лекс - К”, входить до Ради адвокатів Львівської області. 2010 року балотувався у Львівську міськраду від УСДП, був помічником-консультантом нардепа Олександра Гудими.

Саламаха Орест Ігорович

Обраний по округу №121 на Львівщині. Родом із села Сокільники біля Львова, народжений 25 березня 1991 року. Має вищу освіту, заступник директора з будівництва у ТОВ”Буд Інвест Ком”, безпартійний. Закінчив НУ “Львівська політехніка” (“Менеджмент - логістика”), Львівський університет бізнесу та права (“Правознавство”).

Сольський Микола Тарасович

Пройшов по Загальнодержавному багатомандатному округу від “Слуги народу” під №125. Родом зі села Росохи Старосамбірського району Львівщини, народився 22 травня 1979 року. Зараз проживає у Києві. Має вищу юридичну освіту, працює в адвокатському об’єднанні “Процик та Партнери”, безпартійний.

Тістик Ростислав Ярославович

Обраний по Загальнодержавному багатомандатному округу. Увійшов до виборчого списку від “Слуги народу” під №111. Родом зі Львова, народжений 9 жовтня 1993 року. Має вищу освіту, тимчасово не працює, безпартійний. Закінчив факультет міжнародних економічних відносин ЛНУ ім. І. Франка та військову кафедру Національної академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного, а також - Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки ЛНУ ім. І. Франка.

Шипайло Остап Ігорович

Обраний по Загальнодержавному багатомандатному округу від “Слуги народу” під №120. Родом зі Львова, народжений 7 січня 1989 року. Має вищу освіту, директор ТОВ “Карпатбуд Девелопмент” і дочірнього підприємства “Львівська енергетична”. Безпартійний. Закінчив географічний факультет ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю “Менеджмент організацій” та Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки ЛНУ ім. І. Франка.

Юраш Святослав Андрійович

Обраний по  Загальнодержавному багатомандатному округу від “Слуги народу” під №27. Родом зі Львова, народжений 16 лютого 1996 року. Має середню загальну освіту, тимчасово не працює, безпартійний. Після закінчення школи, вступив до Варшавського університету, а потім вирішив продовжити навчання в Індії, в Калькуттському університеті. Перервав навчання, у зв’язку з початком революційних подій 2014 року, в Україні заснував прес-центр Євромайдану. Має орден “За заслуги” ІІІ ступеня, екс-голова комунікації творчого об’єднання Вавилон’13.

ОПЗЖ

Фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" налічує 44 депутати, серед них з Львівської області - 2 осіб.

Окрім цього, до складу фракції увійшли такі знані у політичному просторі особи, як Ілля Кива, Наталія Королевська, Віктор Медведчук (він же - кум Путіна), Ренат Кузьмін, Сергій Ларін, Сергій Льовочкін, Вадим Рабінович, Григорій Суркіс, Нестор Шуфрич, уродженець Білорусі - Дмитро Ісаєнко.

Козак Тарас Романович

По Загальнодержавному багатомандатному округу від ОПЗЖ під №10 пройшов Тарас Козак. Народжений 6 квітня 1972 року, проживає у Сокільниках біля Львова. Має вищу освіту, до цього був народним депутатом 8 скликання, є членом ОПЗЖ. Раніше двічі був депутатом Львівської облради та заступником голови ГО “Правова держава”. Свого часу закінчив економічний факультет Львівського сільськогосподарського інституту і юрфак ЛНУ ім. Івана Франка. Працював у радгоспі “Львівський”, на різних посадах у ДПІ Львова і ДПА у Львівській області, з 2003 року - на посадах на Державній митній службі України (Західна регіональна митниця).

Приходько Наталія Ігорівна

Прошла по Загальнодержавному багатомандатному округу під №26 від ОПЗЖ.  Народилася 29 жовтня 1981 року у Львові. Закінчила Національну академію державної податкової служби України за спеціальністю “Правознавство”. Працювала юрисконсультом на приватному підприємстві, спеціалістом у відділі Київської міськради та апараті Верховної Ради України, і у відділі організаційно-документального забезпечення діяльності Київського міського голови. Також пройшла як депутатка у Київську міськраду від БПП “Солідарність”. 

"ЄС"

Фракція Політичної партії "Європейська Солідарність" налічує 27 народних депутатів, серед них - попередній президент України Петро Порошенко, Ірина Геращенко, Мустафа Джемілєв, Ахтем Чийгоз, а з Львівської області - 8 представників. Серед нардепів у фракції є також уродженець російської Пермі - Максим Саврасов.

Бондар Михайло Леонтійович

Пройшов у парламент від №119 округу на Львівщині, вже представляв нашу область в уряді попереднього скликання. Народжений 17 листопада 1973 року у селі Бодячів на Сокальщині. Зараз проживає у Києві, безпартійний. Має вищу освіту, закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю “Фінанси, економіка і підприємництво”. Працював бухгалтером на кількох підприємствах Сокальщини, 2013 - 2014 року брав участь в Революції Гідності. Потім пішов добровольцем у Нацгвардію України, воював біля Слов’янська в 2014 році, де отримав поранення.

Величкович Микола Романович

По Загальнодержавному багатомандатному округу від “ЄС” під номером 19 пройшов екснардеп Микола Величкович. Народжений 18  листопада 1972 року, проживає у Львові, безпартійний, має вищу освіту. Закінчив історичний факультет ЛНУ ім. І. Франка та аспірантуру Львівського державного інституту фізичної культури. Працював у Львівському регіональному фонді “Молода Україна”, інструктором у Департаменті соціального обслуговування і захисту населення виконкому ЛМР, викладачем кафедри фехтування і боксу ЛДУФК. З березня 2014 року - заступник Міністра внутрішніх спав України; президент ГО “Федерація рукопашу гопак України”, був заступником керівника ГО “Самооборона Майдану”, до 2004 року - членом ВО “Свобода”. Кілька разів балотувався у нардепи та Львівську облраду.

Княжицький Микола Леонідович

Обраний по округу №116 на Львівщині, уже був народним депутатом 8 скликання. Народився 2 червня 1968 року у Львові, зараз проживає у Києві. Має вищу освіту, безпартійний. Закінчив журфак Київського державного університету та Інститут післядипломної освіти ЛНУ ім. І. Франка. До цього двічі був народним депутатом, раніше працював у журналістиці, на керівних посадах телеканалів Тоніс, СТБ, УТ-1, ТВі, Газети 24.

Кубів Степан Іванович

Колишній Перший віцепрем’єрміністр також пройшов до нового парламенту від “ЄС” під номером 12 на Загальнодержавному багатомандатному округу. Народився 19 березня 1962 року, проживає у Львові, родом з Тернопільщини. Має вищу освіту, входить до політичної партії “Європейська Солідарність”. Закінчив математичний факультет ЛНУ ім. Івана Франка та здобув диплом за спеціальністю “Економіка та менеджмент” у НУ “Львівська Політехніка”. Раніше був на посаді Глави Нацбанку України, до цього двічі був народним депутатом. Голова Всеукраїнського товариства “Меморіал” імені Василя Стуса.

Лопушанський Андрій Ярославович

По округу №125 у Львівській області пройшов уродженець Добромиля - Андрій Лопушанський. Народився 4 грудня 1962 року, до цього двічі обирався у Верховну Раду. Закінчив Новороздільський технікум, Дніпропетровський хіміко-технологічний інститут, Івано-Франківський інститут нафти та газу. З 1990 року займається підприємницькою діяльністю, був головою спостережної ради ЗАТ “Українська промислова компанія “Добромиль”, засновник ТОВ “Роял Хоспітеліті Груп”, був заступником голови правління “Нафтогазу України”.

Парубій Андрій Володимирович

Колишній голова Верховної Ради України, родом зі Львова, Андрій Парубій пройшов по Загальнодержавному багатомандатному округу під №2 від “ЄС”. Народився 31 січня 1971 року в Червонограді, має вищу освіту, безпартійний. Закінчив історичний факультет ЛНУ ім. І. Франка та аспірантуру НУ “Львівська Політехніка” за фахом “політологія та соціологія”. Був співголовою міжпарламентської асамблеї Верховної ради, Сейму Литви та Сейму й Сенату Польщі, головою  Виконавчого комітету Національної парламентської групи в Міжпарламентському союзі, членом РНБО. Тричі до цього обирався народним депутатом України від різних політсил.

Синютка Олег Михайлович

По Загальнодержавному багатомандатному округу під №9 від “ЄС” пройшов і ексголова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. Народжений 14 лютого 1970 року на Тернопільщині, має вищу освіту, тимчасово не працює, але входить до партії “Європейська Солідарність”, наразі проживає у Львові. Закінчив історичний факультет Івано-Франківського державного педагогічного інституту, та Прикарпатський університет (“Економіка та управління), служив у армії. Був головою СТ “Маслосоюз”, в.о. директора ТзОВ «Івано-Франківське АвтоЗАЗ-ДЕУ», заступником міського голови Івано-Франківська, депутатом Івано-Франківської обласної та Льіввської міської рад. З 2014 року очолював Львівську ОДА.

Федина Софія Романівна

Львівська співачка і телеведуча Софія Федина також пройшла до складу нового парламенту від партії “ЄС” під номером 5 у Загальнодержавному багатомандатному округу. Народилася 18 лютого 1984 року, має вищу освіту, проживає у Львові. За фахом - доцент кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби ЛНУ ім. І. Франка, входить до партії “ЄС”. Лауреат Премії імені Василя Стуса 2013 року, ведуча львівського Євромайдану під час Революції Гідності, волонтер АТО/ООС, Кавалер Ордену імені Княгині Ольги ІІІ ступеня.

"Батьківщина"

Фракція політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України дев'ятого скликання налічує 24 народних депутатів. Зокрема, Валентина Наливайченка, Григорія Немирю, Сергія Таруту, Юлію Тимошенко; а також уродженця 

Узбекистану - Костянтина Бондарєва і російського Уссурійська - Вадима Івченка. З Львівської області представлено 3 нардепів.

Власенко Сергій Володимирович

Пройшов від “Батьківщини” під №9 по Загальнодержавному багатомандатному округу. Народився 7 березня 1967 року у Львові, зараз проживає у Києві. Закінчив юрфак ЛНУ ім. Івана Франка, був діловодом юрвідділу Львівського заводу ім. Леніна, керівником юридичної служби АТ “Міжнародна Східно-Європейська Товарно-Фондова біржа”, першим заступником директора на “ВКФ “Континент-Україна-Львів”, юристом львівського підприємства “Бінграіс ЛТД”, “СЦБ - Україна”, начальником департаменту “Центру розвитку українського законодавства”, адвокатом компанії “Правіс”, начальником інформаційно-аналітичного управління НАК “Нафтогаз України” та заступником голови Державної податкової адміністрації України. З 11 квітня 2014 року - член Вищої Ради юстиції. Є членом ВО “Батьківщина”.

Дубіль Валерій Олександрович

По Загальнодержавному багатомандатному округу під №10 від “Батьківщини” пройшов уродженець Червонограда - Валерій Дубіль. Народився 26 вересня 1973 року, закінчив Прилуцьке медичне училище за фахом фельдшер-акушер та Київський економічний університет (“Економіка та підприємництво”). Деякий час працював фельдшером у Прилуцькій центральній міській лікарні, з 1995 року - приватний підприємець. 2000 року став президентом Благодійного фонду “Європа” і ФК “Європа”, а з 2006 року - заступником директора з будівництва та архітектури ТОВ “Ринок-1”. Проживає в Чернігові, є членом “Батьківщини”. До цього вже був народним депутатом 6, 7 та 8 скликання, а ще раніше - депутатом Прилуцької міськради та Дніпровської райради м. Києва.

Цимбалюк Михайло Михайлович

Під №15 по Загальнодержавному багатомандатному округу пройшов Михайло Цимбалюк, уродженець Івано-Франківщини, діяльність якого тісно пов’язана з Львівщиною. Так, у 2007 та 2010 році він очолював Львівське ГУ МВС України, при Януковичу був головою Львівської ОДА (2010 - 2011 роки), ректором Львівського державного університету внутрішніх справ (2011 - 2014) та багаторічним очільником Львівської обласної партійної організації ВО “Батьківщина”, аж до парламентських виборів 2019 року. 

"Голос"

Фракція Політичної Партії "Голос" у Верховній Раді України дев'ятого скликання налічує 20 народних депутатів. Доволі неочікувано, головою фракції став не засновник партії - Святослав Вакарчук, натомість на цю посаду призначили журналіста Сергія Рахманіна. Від Львівської області фракція налічує 6 представників.

Вакарчук Святослав Іванович

Під №1 у партійному списку, звісно ж, багаторічний лідер музичного гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук, який обирався по Загальнодержавному багатомандатному округу. Народився 14 травня 1975 року в Мукачево. Закінчив фізичний факультет ЛНУ ім. Івана Франка, здобув освіту економіста-міжнародника. За фахом - музикант та підприємець (ТОВ “Суперсиметрія”), член політичної партії “Голос”, зараз проживає у Києві. У 2007 - 2008 році був нардепом від “Нашої України”, але добровільно склав мандат.

Васильченко Галина Іванівна

По округу №118 від Львівської області пройшла Галина Васильченко, яка запам’яталася перемогою над Богданом Дубневичем під час виборчого процесу. Народилася 24 жовтня 1983 року у Самбірському районі Львівщини, проживає в селі Пасіки-Зубрицькі поблизу Львова. Закінчила факультет міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка, навчалась “Premier London College”, Львівській бізнес-школі, Інституті лідерства та управління УКУ і Вищій політичній школі центру «Ейдос». У різний час працювала спеціалістом на ПП “Техно”,  видала власний практичний посібник, була Головою львівської міської організації УГП, член ГО “Кращий Сихів” та “Інститут міжнародних економічних досліджень”.

Лозинський Роман Михайлович

25-річний голова Львівського представництва “Голосу”, пластун та експредставник Української галицької партії, Роман Лозинський пройшов у парламент по Загальнодержавному багатомандатному округу під номером 15. Народився 20 січня 1994 року. Має вищу освіту, закінчив політологію у ЛНУ ім. Івана Франка та “Публічне адміністрування” в УКУ. Був менеджером у МО “ПЛАСТ-НСОУ”, член організації «Бігова Україна» та партії “Голос”. проживає у Львові.

Піпа Наталія Романівна

Відома львівська активістка Наталія Піпа опинилась у парламенті, як переможниця по округу №115 у Львівській області. Народилася 12 жовтня 1983 року у Львові. Навчаля у Львівській спеціалізованій школі №8 та ЛНУ ім. І. Франка (“Економічна кібернетика”). Працювала страховим брокером в “Страховий брокер “Експерт”, у Центрі для дітей та молоді з особливими потребами «Джерело». Була керівницею Львівської міської організації УГП і ГО “Кращий Сихів”. 2018 року закінчила УКУ (“Управління неприбутковими організаціями”), пластунка, членкиня організації AIESEC.

Рущишин Ярослав Іванович

Ще один переможець по львівському округу, але під №117 - підприємець Ярослав Рущишин. Народився 29 жовтня 1967 року, має вищу освіту, проживає у Львові. Закінчив Львівський торговельно-економічний інститут, Києво-Могилянську академію (МВА), вивчав право у Київському національному університеті ім. Т. Шевченка. Директор ВАТ “Троттола”, був депутатом Львівської облради, членом Колегії при ЛОДА, співвласником “Львівської Газети”, одним із засновників Мистецького об'єднання «Дзиґа», Львівської бізнес школи LVBS.

Юрчишин Ярослав Романович

Обраний від партії “Голос” під №7 по Загальнодержавному багатомандатному округу. Народився 14 жовтня 1980 року у Львові. Закінчив історичний факультет ЛНУ ім. Івана Франка, факультет соціальних наук і технологій при НУ “Києво-Могилянська Академія”, де також вивчав політологію. Був виконавчим директором Тренсперенсі Інтернешнл Україна, громадський діяч, експерт у галузі адвокації та боротьби з корупцією, і у Реанімаційному пакеті реформ, ФОП. Заступник голови партії “Голос”.

Депутатська група "За майбутнє"

22 народних депутатів сформували у новому уряді групу “За майбутнє”, куди увійшли представники різних областей, у тому числі - й Львівської. У депутатській групі також є виходець з Санкт-Петербургу - Віктор Бондар.

Батенко Тарас Іванович

Обраний по округу №123 від Львівщини, у парламент пройшов колишній народний депутат, член партії “УКРОП” Тарас Батенко. Народжений 20 червня 1974 року, має вищу освіту, проживає у Львові. Вивчав політологію у ЛНУ ім. І. Франка, видавав журнал “Республіканець”, працював спеціалістом у ЛОДА, у Центрі політичних досліджень “Нова хвиля”, у Центрі політичного прогнозування газети “Високий замок”, прес-службі ЛОДА. У 2009 - 2010 роках очолював фракцію “Наша Україна” у Львівській облраді, потім працював директором “Магістральних нафтопроводів “Дружба” ПАТ “Укртранснафта”. На парламентських виборах 2019 року був самовисуванцем.

Герега Олександр Володимирович

Хоч Олександр Герега є уродженцем Хмельниччини та балотувався й здобув перемогу по округу №192 у Хмельницькій області, слід згадати, що він разом з дружиною (яка родом з Львівщини) увійшов до переліку сотні найбагатших людей. За попередньою інформацією, Герега не проти купити в Димінського львівський ФК “Карпати”. Раніше Олександр Герега вже був народним депутатом від “Партії регіонів”. Навчався у Львівській комерційній академії, першу роботу отримав ще у шкільному віці, а власним бізнесом почав займатися 1991 року. Бізнесмен є власником низки компаній: ТОВ «Епіцентр К», ТОВ «Нова Лінія», ТОВ «Агрохолдинг 2012», ТзОВ «Карпатська Кераміка» та ін.

Дубневич Ярослав Васильович

Брат відомого у Львові Богдана Дубневича - Ярослав, таки зміг знову потрапити до парламенту, на відміну від свого родича. Він здобув перемогу на окрузі №120 по Львівській області. Сам Ярослав Дубневич народився 7 серпня 1969 року в селі Зубра біля Львова. Вивчав “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності” у НУ “Львівська Політехніка” та “Облік і аудит” в Дніпропетровському інституті залізничного транспорту ім. Академіка Лазаряна. Працював у Пустомитівському райпобуткомбінаті, започаткував кооператив з виготовлення взуття, допомагав братові керувати підприємством “Львівське”, був представником “Укрзалізниці” в Секретаріаті ВРУ, президентом ТзОВ “Корпорація КРТ”.

Безпартійний, на виборах був самовисуванцем. До цього обирався нардепом до парламенту 7 та 8 скликань.

Івахів Степан Петрович

Обраний по округу №21 у Волинській області - уродженець с. Андріївка, Буського району Львівщини - Степан Івахів. Навчався у Рівненському інституті водного господарства, був депутатом Волинської облради від “Партії Регіонів”, 2012 року пройшов до парламенту як самовисуванець. Відомий як співвласник ФПГ «Континіум» та мережі автозаправок WOG. Народний депутат 7, 8 та 9 скликань. 

Констанкевич Ірина Мирославівна

По округу №23 на Волині обрали Ірину Констанкевич, уродженку Львова, яка зараз проживає в Луцьку. Закінчила філологію у Київському державному університеті ім. Т. Шевченка, викладала укр. мову й літературу в Луцькому державному педінституті та в одній з Луцьких гімназій.  Працювала на посаді голови Правління Благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці — Новий Луцьк», з 2014 року була депутатом Луцької міськради,  пройшла у народні депутати 8 скликання.

До складу жодної фракції в новому уряді не увійшло 34 депутати з різних областей.

Бакунець Павло Андрійович

Обраний по округу №122 у Львівській області, колишній Яворівський міський голова Павло Бакунець не увійшов у жодну з фракцій, але на вибори висувався від партії “Об’єднання “Самопоміч”, яке не пройшло до парламенту нового скликання. Народився 10 липня 1987 року в Яворові. Навчався на гуманітарному факультеті УКУ та Львівській бізнес-школі, закінчив історичний факультет ЛНУ ім. І. Франка. Був депутатом Яворівської міськради 6 скликання, секретарем, а потім - в.о. міського голови Яворова. Співзасновник ГО “Молодь Яворівщини”, керівник представництва “Самопомочі” в Яворові.

Кіт Андрій Богданович

Колишній нардеп від “Самопомочі” Андрій Кіт тепер не входить до жодної з фракцій, і на вибори йшов як самовисуванець від округу №126 у Львівській області. Народжений 2 листопада 1971 року, має вищу освіту, мешкає у селі Ясенівці Золочівського району Львівщини, безпартійний. Навчався у “Львівській Політехніці” та в Інституті економіки про Нітрянському сільськогосподарському університеті в Словаччині. Був керівником ТОВ “Фама Бона”, консультантом Міжнародної фінансової корпорації, фінансовим директором ВАТ “Галгазотерм”, директором ПП “Оліяр”, ФГ “Куликова ферма”, ДДГ “Оброшине”, ТОВ “Млин Агро”. 2010 року став депутатом Львівської облради, на виборах 2012 року балотувався в нардепи, але пройшов лише на парламентських виборах 2014 року по ОВО №126.

Кондратюк Олена Костянтинівна

Заступницею Голови ВРУ стала представниця “Батьківщини” Олена Кондратюк, яка пройшла по Загальнодержавному багатомандатному округу під №5. Перед цим уже була народною депутаткою, зараз проживає у Києві, але народилася 17 листопада 1970 року у Львові. Закінчила Львівський університет ім. Франка. З 2007 року була народним депутатом від “Батьківщини”. Упродовж 2012 - 2014 років працювала заступником члена Делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи.

Всі фото - з відкритих джерел/Google.com, Вікіпедія

Нагадаємо, раніше сайт 032.ua розповідав про нових міністрів та високопосадовців, які керуватимуть Україною при президенті Володимиру Зеленському.

Повне або часткове копіювання матеріалу забороняється та вважається порушенням авторських прав

Львів новини 032 Львівщина ВРУ парламент політика влада народні депутати
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Культура
15 вересня, у Львові, в мікрорайоні Знесіння, уже втретє влаштували добросусідський фестиваль «Знесіння Фест». Як повідомляє кореспондент сайту 032.ua, основна маса активностей відбувалась на вулиці Старознесенській, 24. Цього року фестиваль був тематичним, у "батярському стилі": львів'яни могли пофотографуватися у ретро-стилі, на фоні автентичного автомобіля з минулого століття, а провідною темою стали українські естрадні пісні. Відвідувачі заходу могли т...
Екологія
14 - 15 вересня, у дворику Ратуші, на Площі Ринок у Львові відбувся фестиваль, який популяризує екологічно чисту продукцію та турботу про довкілля - «So Green Fest». Кореспондент сайту 032.ua побував на місці події та дізнався про цікавинки фестивалю. Упродовж двох днів, на події відбувалися лекції та майстер-класи на екологічну тематику: усі зацікавлені, і насамперед - діти, змогли дізнатися як виготовити вощену серветку, овочево-фруктові печатки, крафтов...
Пригоди
У п’ятницю 13-го вересня, близько 14:08 рятувальників повідомили про займання, яке виникло в селі Семенівка в Пустомитівському районі. Як повідомили в прес-службі ГУ ДСНС у Львівській області, на місці події працювали  рятувальники 25-ої державної пожежно-рятувальної частини Пустомит. Пожежа виникла в дерев’яному піднавісі критому черепицею, розміром 10×5 м. Власник будівлі намагався власноруч погасити пожежу, внаслідок чого отримав опіки. 43-річного чолов...
Пригоди
Напередодні, 14 вересня, у Брюховичах сталась смертельна дорожньо-транспортна пригода. Як повідомили у відділі комунікації поліції у Львівській області, ДТП сталась близько 21:35. На автодорозі не розминулось два автомобілі – «ЗАЗ1102», яким керував 54-річний львів’янин, та «БМВ-530», за кермом якого перебував 27-річний мешканець Брюховичів. Внаслідок зіткнення  водій «Таврії» отримав тілесні ушкодження, від яких помер на місці події, його пасажирка госпіт...
Пригоди
У суботу, 14 вересня, о 16:43 рятувальників повідомили, що в квартирі багатоповерхівки на вулиці Юрія Липи, 12 у Львові перебуває дівчина та не може самостійно відчинити двері. Як повідомили в прес-службі ГУ ДСНС у Львівській області, дівчина була замкнена в квартирі на 8-поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку. На місці інциденту працювало відділення з Частини спеціальної пожежної техніки ЗТС ДСНС. Рятувальники потрапили на балкон квартири з допомого...
Культура
Другий тиждень осені потішив українську публіку виходом низки прем’єрних кліпів від популярних виконавців. Кореспондентка сайту 032.ua пропонує своїм читачам ознайомитися з п'ятьма піснями, які щойно презентували музиканти різних жанрів. alyona alyona - Булiнг Українська реп-виконавиця "alyona alyona" опублікувала на своєму YouTube-каналі новий гостросоціальний кліп під назвою "Буллінг". У кліпі виконавиця стала на захист підлітків, які страждають від цьку...
Пригоди
У суботу, 14 вересня, на автодорозі «Київ-Чоп», що в Миколаївському районі Львівської області, сталась смертельна ДТП. Як повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області, автопригода сталась близько 23:30. Водій автівки «Шкода Суперб», 36-річний житель одного з сіл району, не впорався з керуванням, внаслідок чого автомобіль з’їхав у кювет. В результаті інциденту керманич отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований, також травмувалась 24-...
Суспільство
У середу, 18 вересня, у Львові відзначатимуть Всеукраїнський день пам'яті загиблих мотоциклістів. Про це повідомили в прес-службі ЛМР. Тож 18 вересня о 20:00 біля статуї Матері Божої, що на площі Марійській, відбудеться молебень за упокій тих, кого вже немає. «Виділіть час в цей День пам’яті загиблих мотоциклістів та віддайте шану тим, хто пішов з життя, сидячи на двоколісному. І не забудьте лампадки», — закликають організатори. Статуя Матері Божої на пло...
Суспільство
Вже з цього понеділка, 16 вересня, на вулиці Львова виїде шатл-бас для студентів. Про це повідомили в прес-службі ЛМР. На маршруті курсуватимуть два великі низькопідлогові автобуси, які перевозитимуть студентів з вулиці Медової Печери до центральної частини міста Львова. Детальну схему руху шатл-басів наразі не розголошують, оскільки вона проходить погодження в поліції. Фото ілюстративне За словами в.о. начальника управління транспорту ЛМР Олега Партики, ц...
Новини по темі
43-річна львівська юристка стане заступницею міністра інфраструктури України
Садовий пропонує на посаду заступника з містобудування Любомира Зубача
Звільнили або звільнились: 5 головних кадрових змін на Львівщині за останні тижні
Заступницею міністра юстиції стане 32-річна юристка зі Львова
Ексчиновниця ЛОДА стане заступницею міністра освіти і науки України
Головний архітектор Львова Юліан Чаплінський йде у відставку
Любомира Мандзій більше не очолює департамент освіти і науки Львівської ОДА
Хто представляє Львівщину у Верховній Раді: народні депутати Зеленського
Львівські активісти пояснили, чому вони проти новопризначеного Василя Віконського, - ФОТО, ВІДЕО
38-річний Василь Віконський очолив ГУ Нацполіції Львівщини: що про нього відомо