У "Львівській політехніці" пояснили, чому будують нове житло на Лазаренка, 42, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

У Львові на вулиці Академіка Лазаренка, 42, між гуртожитками №12 та №13, НУ "Львівська політехніка" планує збудувати багатоквартирний житловий будинок з вбудованим підземним паркінгом.

Як повідомили в університеті, будівлю зводять на ділянці, площею 6,7 га, яка належить "Львівській політехніці" на праві постійного користування від 2001 року, передає кореспондент сайту 032.ua.

Ректор вишу пояснив, що освітній заклад потребує значного розширення своєї навчальної бази, а працівники університету - покращення житлових умов, і тривалий час перебувають у контрольних списках із отримання житла. Збільшувати кількість навчальних та житлових приміщень планують шляхом будівництва багатоквартирних житлових будинків.

У "Львівській політехніці" пояснили, чому будують нове житло на Лазаренка, 42, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ, фото-1

Візуалізація: НУ "Львівська політехніка"

Оскільки "Політехніка" є державним закладом освіти, 2006 року знайшли інвестора й підрядника, які профінансують та організують відповідне будівництво навчально-спортивного і житлового комплексу, погодженого Міносвіти, на підставі укладеного договору. Хто саме фінансуватиме зведення житла, наразі не афішують. Відомо, що генпідрядником є ТОВ «ДЕВЕЛОПМЕНТ-СІТІ».

Читайте також: Виїзд з України за кордон: кому можна, а кому - ні, - РОЗ'ЯСНЕННЯ

"Згідно з умовами цього договору, інвестор та підрядник зобов’язалися збудувати на окремих земельних ділянках, які перебувають в постійному користуванні Національного університету «Львівська політехніка», студентський навчально-спортивний комплекс та/або навчальний корпус та/або студентський гуртожиток та/або комплекс багатоквартирних житлових будинків із подальшою передачею Університету, за визначеною формулою, частину квартир для його працівників. Одним із таких об’єктів будівництва, за Договором на будівництво від 2006 року, є багатоквартирний житловий будинок із вбудованим підземним паркінгом по вул. Ак. Лазаренка, 42", - зазначили в "Політехніці".

У "Львівській політехніці" пояснили, чому будують нове житло на Лазаренка, 42, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ, фото-2

Візуалізація: НУ "Львівська політехніка"

Керівництво вишу переконує, що будівництво вестимуть на старому асфальтному покритті, вільному від будь-яких об’єктів благоустрою, у тому числі дитячих та спортивних майданчиків, ігрових майданчиків, скверів тощо.

Читайте також: Львівський фізико-математичний ліцей профінансують на 1 млн грн за хороші результати на ЗНО

"Проектом будівництва передбачено спорудження сучасного багатоповерхового житлового будинку із облаштуванням зон відпочинку для мешканців різного віку, зокрема для наймолодших мешканців – дитячий майданчик із високоякісним травмобезпечним покриттям, а для школярів, молоді та дорослих – спортивний майданчик, вуличні тренажери, турніки, лавочки для відпочинку", - додали в університеті.

На території передбачено спорудити вбудований підземний паркінг для мешканців новобудови.

У "Львівській політехніці" пояснили, чому будують нове житло на Лазаренка, 42, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ, фото-3

Візуалізація: НУ "Львівська політехніка"

У "Львівській політехінці" також зауважили, що отримали усі необхідні містобудівні умови й обмеження для проектування будівництва та документи на виконання усіх робіт. Зокрема, МУО від Львівської міськради № 236 від 31.07.2013 року та дозвіл на виконання робіт від ДАБІ України від 4 квітня 2017 року № ІУ115170941050.

Нагадаємо, у Львові мешканці прилеглих до будівництва територій виступили проти забудови, яка, з їхніх слів, відбуватиметься на території дитячого майданчика та громадського простору. З цього приводу у місті влаштовують громадські слухання.

В університеті цю інформацію спростовують і зазначають, що будівництво відбуватиметься у правовому полі, з дотриманням усіх ДБН. Щоб уникнути спричинення шкоди навколишній території та сусіднім гуртожиткам, зведення будинку супроводжуватиметься технічним наглядом та контролем фахових експертів. 

У "Львівській політехніці" пояснили, чому будують нове житло на Лазаренка, 42, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ, фото-4

Візуалізація: НУ "Львівська політехніка"

Окрім цього, буде створено відповідну комісію, яка проведе технічне обстеження гуртожитків "Львівської політехніки" № 12 та № 13, в тому числі їхнього фундаменту, на предмет просідання, тріщин, можливих пошкоджень конструкцій, а також виявлення і запобігання можливого впливу будівництва на прилеглі території.

До завершення будівельних робіт на об’єкті будівництва здійснюватимуть геотехнічний моніторинг гуртожитків № 12 та № 13, із залученням на договірних засадах відповідних спеціалістів.

Читайте також: Із Львівського протезного заводу стягнуть ще 2,1 млн грн заборгованості по зарплатах

Львів новини 032
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі