• Головна
  • З Франківського райсуду Львова звільнили суддю, який не пройшов кваліфікаційне оцінювання
18:12, 21 серпня 2019 р.

З Франківського райсуду Львова звільнили суддю, який не пройшов кваліфікаційне оцінювання

20 серпня, Вища рада правосуддя рекомендувала звільнити з посади суддю Франківського районного суду Львова Богдана Лозинського із займаної посади.

Як повідомляється на сайті ВРП, за результатами проваленого кваліфікаційного оцінювання, суддя не відповідає займаній посаді.

З Франківського райсуду Львова звільнили суддю, який не пройшов кваліфікаційне оцінювання, фото-1

Зазначимо, що в травні 2018 року Вища рада правосуддя відмовила у притягненні Богдана Лозинського до дисциплінарної відповідальності через порушення норм процесуального права та закрила дисциплінарне провадження. Згідно з рішенням ВРП, у червні 2014 на розгляд судді надійшло кримінальне провадження, розгляд якого "у зв'язку з великим обсягом справ, що надходили до суду та надмірним навантаженням" і з неможливістю фіксування судового засідання технічними засобами, переносили 14 разів.

На засіданні мали розглянути також питання про звільнення судді Петра Борсука з апеляційного суду Волинської області та Тетяни Готовкіної з посади судді Бахчисарайського райсуду АР Крим, але ці рішення відклали.

Вища рада правосуддя також вирішила не звільняти суддю Валентину Божко з посади Київського районного суду міста Харкова.

Без розгляду залишили подання про звільнення Нуруллаєва Ількіна Садагат з посади судді Харківського окружного адміністративного суду.

Після дослідження матеріалів справи та письмових пояснень судді, Перша Дисциплінарна палата дійшла висновку про відсутність підстав для його притягнення до дисциплінарної відповідальності.

Читайте також: Львівська мерія знову виступила проти забудовника ПрАТ «Ірокс»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #новини #032
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...