Львів'яни вимагають відкоригувати Генеральний план міста

17 травня о 17:00, у актовому залі ДП ДІПМ "Містопроект" (вул. Чупринки, 71) відбудеться громадське слухання щодо коригування Генерального плану міста Львова.

Слухання проводять з ініціативи мешканців міста, передає кореспондент сайту 032.ua.

Львів'яни вимагають від місцевої влади прийняти ухвалу щодо необхідності коригування Генплану, виділити кошти на початок робіт з опрацювання у 2019 році, у процесі коригування Генплану створювати вузькопрофільні експертні робочі групи за участі мешканців міста, міжнародних експертів, депутатів і чиновників.

Ініціатори слухань наголошують, що Генеральний план Львова був затверджений у 2010 році: у ньому визначено ідеальну систему автостоянок і багатоповерхових паркінгів, трамвайні колії в Лисиничах і Рясному, рекреаційні зони, сміттєпереробний завод, метро, хордові магістралі та багато іншого, що суттєво відрізняється від реального стану речей.

"Станом на 2019 рік, через хаотично відкориговані детальні плани територій з грандіозними новобудовами на місцях рекреаційних, промислових, освітніх та бізнес-зон - чинний Генплан міста Львова втратив реалістичність. Саме розроблення місцевих правил забудови могли б надати розуміння міського розвитку усім львів'янам", - пояснює львів'янка Н. Бай, ініціаторка слухань.

Зазначимо, для того, щоби взяти участь у громадських слуханнях, потрібно перед початком події зареєструватися на підставі паспорта громадянина України чи іншого документа, який посвідчує особу та дає можливість перевірити місце проживання.

Читайте також: Поліція закрила кримінальне провадження про забудову земель оздоровчого призначення в Брюховичах

Львів новини 032
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі