Де і як оформити туристичну страховку для виїзду закордон?

Безвізовий режим з країнами Євросоюзу, а також наявність аналогічних угод з низкою держав по всьому світу істотно розширили можливості українців подорожувати. Якщо раніше страховка обов'язково купувалася з пакетом документів для подачі в посольство, то сьогодні власники біометричних паспортів часом сумніваються, чи потрібна страховка для виїзду за кордон і перебувають у пошуку, де оформити туристичну страховку, якщо поїздку організовують самостійно. На паспортному контролі, як правило, перевіряють документи, необхідні для перебування на території країни, до переліку яких входить і страховий поліс.

Страхування для виїзду за кордон - для кого воно необхідне?

Будь-яка людина, що відправляється в подорож за межі рідної країни, зобов'язана подбати про своє здоров'я самостійно, оскільки іноземні медичні програми поширюються тільки на місцевих громадян. Для отримання кваліфікованої термінової допомоги не має значення, чи була оформлена туристична страховка онлайн, або придбана у агента. Страховий поліс оформлюється для:

1. Навчання - короткострокових мовних курсів, професійних програм підвищення кваліфікації, семінарів, а також отримання освіти.

2. Будь-якого виду відпочинку, в тому числі пляжного, музейного та ін.

3. Спортсменів, які виїжджають на міжнародні змагання.

4. Відрядження - всіх типів ділових подорожей.

5. Виїзду в іншу країну для роботи.

Крім страхування життя і здоров'я, в пакет можуть включатися такі страхові випадки, як втрата багажу, затримка рейсу.

Де і як оформити туристичну страховку для виїзду закордон?, фото-1

Придбання поліса: мінімум зусиль, максимум результату

Турист, який отримує пакетний тур, не замислюється, де оформити туристичну страховку - про це піклується менеджер туроператора. Однак цей тип поліса часто покриває мінімум послуг і має велику франшизу. Тому досвідчені мандрівники досить часто додатково купують страхування для гарантії комфортного відпочинку.

Вибір організацій, де оформити туристичну страховку, великий. Страхуванням займаються перевізники при купівлі авіаквитків, банки при відкритті рахунків, і готельєри, і організатори екскурсій. Небезпека таких угод в непрозорості умов. Виняток становлять страховки, придбані банками для VIP клієнтів з депозитними рахунками або кредитними картами.

Принципова відмінність в тому, як можна оформити туристичну страховку - укласти страховий договір в офісі (в паперовому вигляді) або придбати поліс через інтернет. У першому випадку будь-який страховий агент при наявності паспорта запропонує відповідний пакет послуг, в тому числі додаткових, можливо, за завищеною вартістю. У другому варіанті мандрівник сам обирає умови страхування і розраховує ціну. Оптимальне рішення пропонують сайти-агрегатори, що збирають і представляють на своїх сторінках пропозиції різних страховиків.

Етапи оформлення страховки для виїзду за кордон

Наявність закордонного паспорта, напрямку подорожі і дати майбутньої поїздки цілком достатньо, щоб купити страховку. В онлайн-формі пропонується визначити регіон: країни Шенгенської зони або весь світ, кількість днів перебування в поїздці і термін дії договору. На вибір пропонується покриття - в доларах або євро, внесена сума досить суттєво впливає на вартість поліса.

Поле «франшиза» варто залишити нульовим, щоб нічого не сплачувати при нещасному випадку. Крім того, звичайному туристу не варто погоджуватися на покупку страхування цивільної відповідальності водія.

Наступний етап - внесення імені та прізвища застрахованого відповідно до транслітерації закордонного паспорта. Якщо поліс оформлюється на дитину, то страхувати його буде батько, чиї дані будуть вказані як платника. Збережений в системі і оплачений поліс через кілька хвилин надійде на вказану адресу електронної пошти.

Придбання страхового поліса - один з важливих етапів планування фінансової складової подорожі. Обираючи, де оформити туристичну страховку, логічно розглянути інші грошові аспекти забезпечення поїздки, надані на обраному ресурсі. Порівняння страхових і банківських продуктів створює впевненість у відсутності фінансових проблем, а значить - у відмінному настрої від відпустки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі