Що відомо про 5 компаній, які змагаються за будівництво сміттєпереробного заводу у Львові

Нещодавно на сайті ЄБРР оприлюднили назви компаній, що перейшли до наступного етапу тендеру щодо будівництва у Львові сміттєпереробного комплексу. Усього таких учасників публічних закупівель є п’ять.

Кореспондент сайту 032.ua зібрав основну інформацію про кожну з них і пропонує ознайомитись нижче.

“Eggersmann Anlagenbau” GmBH (Німеччина)

Фото: eggersmann-recyclingtechnology.com Фото: eggersmann-recyclingtechnology.com Фото: eggersmann-recyclingtechnology.com Фото: eggersmann-recyclingtechnology.com Фото: eggersmann-recyclingtechnology.com

Ця компанія з Німеччини та займається проектами, дотичними до збереження екології. До переліку їхніх послуг належить планування та проектування робіт, придбання та встановлення обладнання на об'єктах та інші дотичні роботи. Компанія уже реалізувала аналогічні проекти з будівництва механіко-біологічних комплексів (МБК) у Болгарії, Великобританії та Польщі.

“Control Process S.A.” (Польща)

Фото: controlprocess.pl Фото: controlprocess.pl Фото: controlprocess.pl Фото: controlprocess.pl Фото: controlprocess.pl

Ця польська компанія спеціалізується на будівництві промислових об’єктів, пов’язаних з видобутком, переробкою нафти, тепло- і електроенергії, перевантажувальних станцій ТПВ, очисних споруд тощо. Серед реалізованих проектів по переробці ТПВ - переробні комплекси та заводи у містах Ольштин, Стальова Воля, Люльково, Тонішево.

“Helector S.A.” (Греція)

Фото: en.helector.gr Фото: en.helector.gr Фото: en.helector.gr Фото: en.helector.gr

Ця компанія лідирує у сфері поводження з ТПВ у Південній та Східній Європі і пропонує своїм клієнтам екологічні рішення у вигляді біологічного очищення, переробки вторсировини, видобутку  енергії з біогазу від сміттєзвалищ тощо. Греки уже спорудили переробні комплекси у своїй країні, а також у Німеччині та Кіпрі.

Читайте також: Яким буде майбутній сміттєпереробний комплекс у Львові. Візуалізація

Консорціум компаній “WTT” (Нідерланди) та “Axis” (Литва)

Фото: wtt.nl Фото: wtt.nl Фото: wtt.nl

Іноземне підприємство “WTT” спеціалізується на проектуванні, конструюванні, будівництві й обслуговуванні сортувальних станцій та механіко-біологічних комплексів. Голландці уже збудували такі комплекси переробки ТПВ у Великій Британії та Литві. Допомагати їм у проекті для Львова зголосилася литовська група підприємств “Axis”, яка розробляє, виготовляє і реалізує інженерну продукцію для такого типу промисловості уже понад два десятки років років. До їхніх досягнень належить збудований МБК у місті Каунас (Литва).

Консорціум “MUT” (Австрія) та “Dogusan” (Туреччина)

Фото: m-u-t.at Фото: m-u-t.at Фото: m-u-t.at Фото: m-u-t.at

Австрійська компанія “MUT” здійснює роботу у сфері екологічних технологій і транспорту, може похвалитися спорудженими комплексами переробки відходів у Іраку, Угорщині та Болгарії. У львівському проекті планують співпрацювати з турецькою фірмою “Dogusan”, яка є відомим у світі будівельним підрядником.

Зазначимо, що усі перелічені компанії-учасники пройшли кваліфікацію на тендерних процедурах ЄБРР та мають перейти до другого етапу відбору, який складається із двох частин: технічного тендеру, де перевірятимуть відповідність їхньої документації технічним завданням для Львова, а також цінового конкурсу, де визначатимуть переможця.

Читайте також: У Львові видали нові містобудівні умови на будівництво сміттєпереробного заводу

Нагадаємо, раніше ЄБРР і Фонд E5P погодили надання Львову 35 млн євро на зведення механіко-біологічного комплексу переробки ТПВ та рекультивацію сміттєвого полігону в Грибовичах. При вчасному завершенні публічних закупівель, до будівництва заводу переможець має приступити уже наступного року, а переробляти відходи новий об’єкт у Львові почне через два роки.

Повне або часткове копіювання матеріалу забороняється і вважається порушенням авторських прав

Львів новини 032 ТПВ завод МБК механіко-біологічний_комплекс ЄБРР тендер сміття екологія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі