• Головна
  • У Львові розпочався конкурс юних журналістів
09:27, 30 листопада 2012 р.

У Львові розпочався конкурс юних журналістів

 29 листопада у Школі журналістики Центру творчості дітей та юнацтва Галичини відбувається другий тур обласного конкурсу друкованих видань, газет та кіностудій навчальних закладів.

Цей захід проводиться щороку і має на меті знайти талановитих молодих людей та сприяти  розбудові громадянського суспільства. Цьогоріч зголосилися взяти участь в конкурсі  25 редколегій учнівських видань Львова та області.

«Цьогорічний конкурс істотно активізує творчість юних обдарувань. Відрадно, що це помітно демонструють не лише учні навчальних закладів Львова, але й сільської місцевості. Не вперше в конкурсі беруть участь представники Радехівського, Сокальського, Бродівського, Золочівського та інших районів Львівщини. Конкурс складається з трьох етапів. На першому етапі журі, до складу якого увійшли старший редактор Львівської студії телебачення Іван Скіряк, старший редактор львівського обласного радіо Володимир Городницький та голова журі - відома поетеса Марія Людкевич,  оцінювало якість друкованих видань навчальних закладів», - каже голова оргкомітету з проведення заходу Володимир Кузик.

«Більшість газет вказує на те, що учні творчо думають, мають фантазію, проводять різноманітні конкурси, які самі ж організовують. Їхні інтерв’ю насичені змістовними запитаннями до вчителів, зокрема,  учням цікаво знати, чим захоплюються вчителі, що вони читають. Дуже приємно, що газети з районів стають  набагато цікавішими. Особливо хочеться відзначити редколегію газет «Хвилинка», «Сьогодення», «Ватра», «School lіfe». Творча індивідуальність відчувається в газеті «Золоті вікна», а розкриття важливих, актуальних тем - в газеті «Разом».  Майже у всіх газетах спостерігається покращення зовнішнього вигляду», - розповідає  Марія Людкевич.

На другому етапі конкурсу учні презентують газету, друковане видання, кінофільм, під час третього етапу представники редколегій беруть участь у творчому конкурсі, що передбачає написання на вибір журі есе, інтерв’ю, репортажу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...