Мешканці Нового Львова просять покращити транспортне сполучення мікрорайону

Львів'янка наголосила на проблемі транспортного сполучення Нового Львова з іншими районами міста та пропонує вирішити це питання.

Відповідні пропозиції Марія Робак виклала у електронній петиції, - передає 032.ua.

За словами авторки петиції, у Новому Львові будують одразу 15 багатоповерхівок, а кількість транспорту зменшується: за останні два роки у мікрорайон перестали курсувати маршрутки №30, №54 та №35, у вихідні дні не їздить і №27.

"Після 21:30 доїхати навіть з центру немає чим, єдина можливість - це трамвай №8, до якого ще необхідно добратися. Більшість транспорту, яка все ж їздить через мікрорайон починає свій маршрут на Сихові (маршрути 13, 16, 26, 53), звідки приїжджає уже катастрофічно повним. Численні звернення на гарячу лінію міста нічого не діють, скарги просто реєструють і навіть не надають жодної відповіді. Особисті дзвінки в управління транспорту теж безнадійні - обіцянки про зміну ситуації після конкурсу перевізників не здійснилися. Хоча конкурс проведено - жоден перевізник не обрав пакет, у якому були вищезгадані 30 та 35, 54 маршрут", - наголосила львів'янка.

Читайте також: У Львові укладуть тимчасовідоговори з перевізниками на кількох автобусних маршрутах

Марія Робак пропонує: додати для перевізників по одному з вказаних маршрутів, відновити маршрут №30 (на базі ЛК АТП-1) як єдиний, що мав кінцеву на Новому Львові, продовжити час регулярного щоденного курсування маршрутів №53 та №26 хоча б до 22:00 та призначити відповідальну особу, яка би навела лад із транспортним сполученням мікрорайону.

ителі Нового Львова сплачують податки та мають повне право мати хоча б один маршрут зі свого району саме завдяки комунальному підприємству, яке закуповує автобуси з міського бюджету", - зазначила авторка петиції.

Нагадаємо, аби петицію опрацювали у Львівській міськраді, вона повинна набрати 500 і більше підписів львів'ян за 60 днів. Станом на нині, відповідне звернення набрало 29 голосів.

Читайте також: МешканціКривчиць незадоволені якістю перевезень на маршрутах №19, 29 та 39

Львів новини 032 автобус маршрутка петиція Новий_Львів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
11.6 дуже добре
(28 оцінок)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
11 людей рекомендують
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі