У Львові збирають підписи, щоб заборонити будівництво гуртожитку Університету на Пасічній

Наприкінці листопада у Львові на вулиці Пасічній, 62 розпочали підготовчі роботи до будівництва довгоочікуваного нового гуртожитку для студентів Львівського національного університету імені Івана Франка. Місцеві мешканці виступили категорично проти забудови та створили петицію з вимогою заборонити будівництво на відповідній ділянці.

Як передає 032.ua, електронну петицію створила мешканка Львова Вероніка Патек 10 грудня 2020 року. Авторка зазначає, що у Львівській міськраді видали містобудівні умови й обмеження для проєктування будівнцитва студентського гуртожитку на вулиці Пасічній, 62 у Львові. Втім, дозволи затвердили без громадських слухань та обговорень з місцевими мешканцями, які переживають за своє житло. Йдеться про будинок на вул. Пасічній, 62А і малосімейний гуртожиток Львівського державного університету фізичної культури.

Будівництво на Пасічній, 62 у Львові, Фото Олени Кушнір Будівництво на Пасічній, 62 у Львові, Фото Олени Кушнір Будівництво на Пасічній, 62 у Львові, Фото Олени Кушнір

"Згідно з планом зонування Личаківського району м. Львова зазначені земельні ділянки, належать до Ж-3 – зона багатоповерхової житлової забудови. Будівництво гуртожитків можливе у зоні Г-3 (навчальні зони), що межує із зазначеною земельною ділянкою, проте не є саме на цій земельній ділянці. Таким чином, будівництво студентського гуртожитка суперечить містобудівній документації на місцевому рівні, відтак, порушує вимоги законодавства у сфері містобудівної діяльності", - вважає Вероніка Патек.

Серед іншого, львів'янка акцентує на тому, що поруч крім житлового будинку є ще три гуртожитки Університету, і нове будівництво може порушувати ще й ДБН щодо щільності населення та забезпечення об'єктів інфраструктурою. Авторка петиції вимагає припинити будівнцитво гуртожитка на Пасічній, 62 та зупинити дію виданих містобудівних умов, перевірити територію на дотримання документації та Правил благоустрою міста Львова й провести додаткову експертизу проєкту. А також зберегти існуючий відпочинковий і господарський простір, озеленити його і облаштувтаи там освітній або спортивно0оздоровчий об'єкт. Будівництво гуртожитку пропонують перенести на іншу земельну ділянку, наприклад у студмістечко на Медової Печери, 39.

Станом на 10 грудня електронну петицію підписало 3 людей. Усього для розгляду та опрацювання звернення у Львівській міськраді потрібно зібрати 500 підписів мешканців Львова за 60 днів з моменту публікації. 

Нагадаємо, раніше сайт 032.ua поспілкувався з проректором ЛНУ ім. Івана Франка, який повідомив, що гуртожиток будують на земельній ділянці, котра перебуває у постійному користуванні вишу. Після отримання усіх дозволів від ДАБІ міста Львова, приступили до реалізації проєкту. Новий гуртожиток має вміщати 399 студентів.

Читайте також: У Львові засніжило: атмосферні фото міста 10 грудня

новини Львова львівські новини Пасічна гуртожиток ЛНУ Франка петиція електронне звернення Львівська міська рада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Корисність
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі