У Львові просять забезпечити можливість купівлі пільгових квитків для осіб з інвалідністю у режимі онлайн

8 листопада на сесії Львівської міськради заслухали депутатський запит щодо забезпечення можливості купівлі квитків особами з інвалідністю в режимі онлайн.

Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.

Зі слів депутата Ігора Дяковича, стаття 38-1 Закону України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”, особи з інвалідністю, діти з інвалідністю та особи, що їх супроводжують, мають право на 50% знижку вартості проїзду на внутрішніх лініях повітряного, залізничного, річкового та автомобільного транспорту, у період з 1 жовтня по 15 травня.

Читайте також: Кому потрібен Львівський протезний завод, - ФОТО, ВІДЕО

“Станом на нині, особи з інвалідністю можуть придбати квиток за пільговою ціною виключно у квиткових касах, до яких ще потрібно доїхати. На онлайн-ресурсах доступна опція квитків за пільговою ціною для дітей та студентів. Для осіб з інвалідністю цю опція не передбачена. Особам, що мають проблеми зі здоров’ям, а саме: ампутацію кінцівок, проблеми з опорно-руховим апаратом та інші захворювання, важко добиратися до пункту продажу квитків”, - наголосив Ігор Дякович.

Читайте також: Громадський бюджет Львова 2018: ТОП-7 проектів у Сихівському районі

З огляду на це, у Львові просять запровадити опції купівлі квитків для осіб з інвалідністю за пільговим тарифом на онлайн-ресурсах “Укрзалізниці”, booking, tickets.ua, Приват24 тощо.

Львів новини 032 доступність
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі