• Головна
  • VI Інженерний ярмарок кар’єри пройде у Львові
15:40, 27 листопада 2012 р.

VI Інженерний ярмарок кар’єри пройде у Львові

5 грудня 2012 року  в Національному університеті «Львівська політехніка» пройде VI Інженерний ярмарок кар’єри. Традиційно його організовують і проводять  члени львівського осередку міжнародної студентської організації BEST.

"У ярмарку візьмуть участь не тільки  студенти-політехніки, але й вихованці інших українських університетів. Крім цього відбудеться представницька  виставка провідних компаній-роботодавців західного регіону. " - кажуть у прес-службі Національного університету “Львівська політехніка”.

У рамках цього заходу  в інших львівських вишах пройдуть сесії з написання резюме, будуть організовані безкоштовні англійські курси від мовної  школи International House Lviv. Також під час  презентацій фірм-роботодавців до студентів  завітають відомі люди, щоб провести тренінги та розказати про  історію свого фахового чи бізнесового успіху.

Дали згоду взяти участь у ярмарку, зокрема, технічний директор  ІТ-команії N-iX та ресурсний менеджер ЕРАМ Іван Песін, співвласник та голова ради директорів холдингу  «!ФЕСТ» Андрій Худо та менеджер з персоналу  цієї фірми Юрій Тангел, генеральний директор і співвласник  ІТ-компанії ELEKS Олексій Скрипник, засновник Вуличного університету у Львові Тарас Прокопишин,  директор аутсорсингової компанії BPO Nextdoor Inc Сергій Сумніков та багато інших цікавих і успішних людей.

Довідка

  Неприбуткова, неполітична студентська організація  BEST функціонує у Львівській політехніці з 2002 року. Має 60 активних членів і співпрацює з більш ніж 50 українськими та міжнародними компаніями. Серед програмних засад організації — забезпечення  додаткової освіти студентів,  сприяння їх міжнародному спілкуванню для досягнення кращого розуміння європейських культур, здійснення впливу на розвиток кожної молодої людини як особистості, співпраця з вітчизняними та зарубіжними університетами тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...